Огляд квесту Підпільна імперія

Photos for reviews Огляд квесту Підпільна імперія
Огляд
Квест-кімната Підпільна Імперія від квест-компанії Під замком був пройдений нами за 58 хвилин, слід скасувати, що він закривав першу сотню пройдених нами квестів в Києві.

Ігрова кімната розташована в локації неподалік від метро Тараса Шевченка, в хвилинах 5 неспішного кроку в бік Петрівки - вул. Межигірська, 87А (за заправкою в підвальному приміщенні).

Прибувши на ігрову локацію нас зустрів адміністратор, взяв оплату, розповів детально все правила поведінки в квест-кімнаті, повідав історію і запустив нас в квест. За легендою нам потрібно було дізнатися таємниці бармена одного з барів підпільної ігровий імперії під замком.

У квесті кілька кімнат, які не будемо спойлер про все, але перша кімната в квест являє собою невелике приміщення бару, зі стійкою, пляшками та іншими речами.

Самі завдання в квесті не надто складні і різнопланові. Якщо бути уважним, то під силу пройти бід підказок. На момент проходження деякі деталі інвентарю були злегка пошарпані, але цілком іграбельних. Остання кімната виявилася для нас повною сюрпризом, ми якщо чесно не очікували такого повороту подій, де нас чекало одне завдання пов'язане з картами (адже це все ж ігрова підпільна імперія!). Так як ми не картярі, і під кінець уважність нас покинула, довелося взяти необов'язкову підказку, але ж так приємно було б пройти квест без підказок =).

За підсумком, квест Підпільна імперія залишив приємне враження, і може бути цікавим для проходження як новачкам, так і досвідченим командам. Квест досить органічний, неспішний, багатокімнатний з різноманітними загадками і завданнями.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Підпільна Імперія
15.10.2019