Огляд квесту Палата №6 Київ

Photos for reviews Огляд квесту Палата №6 Київ
Огляд
Давно начулися про квест Палата №6 від квеструма Зіграймо.

Як розповіли нам організатори, квест спочатку був побудований в 2015 році і кілька разів удосконалився з того часу. Основна задумка кімнати (це квест в базовому розумінні Ескейп, тобто вам потрібно знайти вихід і вибратися з кімнати) залишилася без змін, зміни торкнулися антураж і деякі загадки.

Квест-кімната "Палата 6" розташована в центрі Києва на вулиці Прорізній 22-б (вхід через арку), між метро Хрещатик і Золоті Ворота.

За історії кімнати нам належало потрапити в одне з відділень психіатричної лікарні з якої незрозумілим чином зник або втік пацієнт. Нас, реально, одягли в гамівні сорочки і в ролі психів, сфоткали і запустили в квест.

Саме простір в квеструме не дуже велике, хоча воно і зрозуміло адже це ж одномісна камера психіатрії (м'які стіни).

Насамперед нам треба було вибратися з сорочок, благо вони ігрові та для звільнення нам треба було не більше 2-х хвилин. Розв'язала, ми почали оглядатися. Спочатку кімната здалося дуже простий і порожньо: ліжко, тумба та стіни; але по ходу справи речей в квесті ставало все більше, і більше, і більше.

Повирішувати кілька нескладних завдань почалося найцікавіше, ми ніяк не могли усвідомити, що від нас вимагається, але через деякий час, до нас все-таки доперло (не спойлер, хто грав зрозуміє, про що це я).

Для вирішення всіх загадок і пошуку виходу нам знадобилося трохи менше 50 хвилин.

Незважаючи на те, що квест досить старий, за поточними мірками, і досить компактний, нам він зайшов і приніс свою частку емоцій і вражень.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Палата №6
02.10.2019