Огляд квесту Помста кривавої Дженні

Photos for reviews Огляд квесту Помста кривавої Дженні
Огляд
Відразу скажу, що ми любителі стандартних квест кімнат, а не перформансів і страшилок з акторами.
Нас запросили відвідати і спробувати на собі квест «Помста кривавої Дженні», запевнивши, що все буде добре =) і нам абсолютно нема чого боятися.
Прибувши на вказане місце в потрібний час на вулиці перед входом в приміщення квесту нас чекала дівчина в балахоні (схоже на вбрання древнього ченця) і строгим голосам уточнивши хто ми вказала нам шлях до підвалу. Початок був інтригуючим, але всі ми пішли її вказівкам. І тут двері за нами зачинилися і понеслося ..
Нас повели по напівтемряви в глиб підвального приміщення, світло потихеньку згасало і ми опинилися в повній темряві. Почуття почали загострюватися, і ми задумалися, а чи все в дійсності буде добре?
Нас посадили на диван і почали вводити в курс справи повідавши історію цього місця і то що нас очікує. Після почутого нас по одному, в повній темряві, почали відводити в сусіднє приміщення і прикувати, пристібати або поміщати в кайдани, кожному дісталося щось своє.
Квест почався. Сяк-так ми знайшли ледве палаючий ліхтарик, з дуже тьмяним світлом, таким, що розгледіти що-небудь можна було лише піднісши ліхтарик практично впритул до предмету. Потихеньку почали розбиратися з тим, що відбувається і за пару хвилин нам всім вдалося звільнитися і знайти другий ліхтар. Світла як і раніше не вистачало, але очі звикли до мороку і орієнтуватися стало простіше.
Не будемо спойлерити про те, що відбувається, і всіх наших пригоди, скажу тільки, що ми змогли пройти квест або правильніше сказати уявлення, так як це більше розвага для емоцій, до кінця за трохи більше 50 хвилин.
Все в нашій команді отримали заряд яскравих емоцій і тему для обговорень на деякий час. Після проходження нам запропонували сфотографуватися з живою совою, і повідали про деякі нюанси і тонкощі того, що відбувається, що стало для нас приємним бонусом.
В загальному. Для тих, хто хоче провести якось час і отримати емоції, але при цьому не хоче йти в хоррор і не хоче напружувати голову рішенням завдань і головоломок - це цілком підходяще місце.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Помста кривавої Дженні 2.0
26.09.2019