Огляд квесту Хоббіт Запоріжжя

Photos for reviews Огляд квесту Хоббіт Запоріжжя
Огляд
Одним з найбільш антуражних квестів Запоріжжя є квест кіманата «Хоббіт» від Оріджн.
Ми чули про цю квест кімнату і вирішили спробувати свої сили і подивитися все на власні очі.
Квест розташований в центральній частині Запоріжжя на проспекті Соборному 186, к слову в одній локації за даною адресою розташовано кілька квестів, що дозволяє прийти великою компанією і піти в кілька квестів одночасно або після проходження відразу спробувати пройти ще один.
Оператор квесту зустріла нас за красивою стійкою і гучним голосом відрубала історію, після чого запропонувала нам почати гру завівши в квест.
Дійсно квест Хоббіт виявився дуже антуражності і все зроблено як у фільмі, не варто забувати, що хоббіти створення невисокого зросту і великим людям може виявитися некомфортно в їх хатині, але для дітей це те що потрібно!
На початку ми опинилися на галявині перед входом в хатину, витративши трохи більше 10 хвилин (можна було набагато менше, але ми були натхнені стартом квесту) нам вдалося проникнути в хатину.
Хатина здавалася невеликою, але в ній виявилося багато всього цікавого і нас чекало кілька непростих, як для нас, завдань.
Без підказок пройти даний квест нам не вдалося, як і завжди нас підвела уважність. Квест був пройдений приблизно за 57 хвилин, хоча час в цей раз ми не відстежували і довірилися словами оператора. Квест не з легких, дуже антуражний, з незвичайними загадками, і досить компактний. Нашій команді він сподобався.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Хоббіт (Запоріжжя)
26.09.2019