Огляд квесту ФБР: службове розслідування

Photos for reviews Огляд квесту ФБР: службове розслідування
Огляд
Тільки другий тиждень роботи у ФБР і уже така складна справа, ох і час же ви вибрали щоб постажуватися. Уже вкотре ця банда грабує банк і виходить сухими з води, все що у вас на них є, це тоненька папка зі справою та пара доказів, ваш шеф вважає що розкрити цю справу може тільки він, та чи так це насправді? Чи дійсно вона така нерозв’язна, як усі кажуть? А навіть якщо й так, тільки уявіть до якої посади вас підвищать, якщо ви розкриєте особистості злочинців…Шеф просить взяти папку, здається це ваш шанс, що ви оберете, спробуєте розкрити справу самотужки, чи і далі займатиметесь дрібними дорученнями стажера?... З кожним ударом вашого серця дорогоцінний час спливає, телевізор, акваріум, холодильник, диван… цілком звичайна кімната, але ваш шеф не з тих людей хто ховає речі на видноті…
Кімната зустрічає нас світлими барвами та спокійним гулом води у акваріумі, на перший погляд нічого незвичайного немає, щоправда гучність у телевізорі не перемикається. Трохи поблукавши по кімнаті ви знаходите першу загадку і після неї починаються загадки поважче, перше що збиває з пантелику це мапа, але майже ніякого ігрового навантаження вона не несе, тому її можна сміливо ігнорувати або вважати предметом інтер’єру. Загадки постійно змушують повертатися тебе до здавалося б вже оглянутих речей і дивитися на них під іншим кутом, і предмети що здавалися цілком звичайними виявляються вершинами інженерної думки, що в свою чергу не може не радувати. У виборі підозрюваних слід покладатися не просто на свою інтуіцію, а підкріпити свої здогадки фактами, відчути себе не просто агентами фбр а детективами не гірше Шерлока. Кімната змушує вчитуватися, аналізувати, співставляти факти, ти справді отримуєш насолоду від розкриття справи. Квест мені особисто сподобався.
Достоїнства: акцент деяких загадок зроблено на уважність, і те що здається важким після розв’язку виявляється простим, що не може не порадувати, крім того, хто ж не мріяв відчути себе агентом ФБР.
Недоліки: Інколи мали місце проблеми зі зв’язком з адміністратором, але це зовсім ніяк не відобразилося на ігровому процесі.
Цікавий квест, заточений на увагу. Рекомендую проходити групою в 2-3 людини.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест ФБР 2.0: академія вбивства
26.09.2019