Огляд квест-кімнати Механікум

Photos for reviews Огляд квест-кімнати Механікум
Огляд
Є в Києві так званий «район квестів» на Печерську, там в сусідніх будівлях знаходиться аж 3 квест-компанії. Одна з них Ізоляція, в якій ми відвідали квест Механікум. Компанія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від метро Печерська.
Квест унікальний тим, що в ньому можна грати тільки вчотирьох (ні більше ні менше)
Тепер ви заручники, вас прикували до крісел і тепер потрібно звільнитися...ваші руки та ноги стискають ремені та ланцюги,
Ситуація на перший погляд безвихідна, і час невблаганно спливає, тільки діючи разом вам вдасться звільнитися, кожен з вас має доступ до унікальних загадок, проте чи зможете ви їх вирішити, це вже залежить не від вас, а від вашої команди.
Починається квест з темряви, та складності рухів, проте коли ви все оглядаєте, все здається не таким вже й страшним, купа тросів та блоків, ось і вся загадка, точніше всі* загадки ... Ну, майже всі. Швидше завжди ми б назвали це не загадками, а завданнями. Хоч вас четверо і ви всі сидите не рухаючись, але квест ближче до лінійного, тобто ви не матимете доступу до загадки, доки ваш союзник не розв'яже свою, таким чином всі думають над кожною загадкою разом, адже ви бачите один одного і можете бачити те чого не бачить ваш друг.
Самі по собі загадки у квесті не дуже важкі, я б сказав легкі.
Вся складність полягає у командній роботі, якщо звісно командна робота для когось є складністю).
• Вердикт: вцілому квест не страшний, не складний і не ординарний так, як сам квест замочений саме на командну роботу, а не на загадки.
• Цікавий квест якщо ви захотіли спробувати щось нове, а квести зі складними загадками вам набридли.
• Недоліки: квест розрахований тільки на 4-ох осіби, ні більше ні менше., а також не вистачало фонової музики
• Достоїнства: неординарність квесту, легкість (реально пройти без підказок)
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест МеханІкум
15.10.2019