Огляд квест-кімнати Clinic

Photos for reviews Огляд квест-кімнати Clinic
Огляд
З нагоди дня народження вирішили сходити з друзями в хоррор-квест.
Вибрали квест Клініка від провайдера AR Escape room. Компанія перевірена (грали у них в Ацтеках). Дуже сподобався персонал і саме розташування квесту, що захотілося відвідати їх знову.
І ось перед вами знову двері, Клініка, де безкоштовно можна пройти медогляд, ну що ж може бути краще халяви. Але всім нам відомо, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці ...
Нічого не підозрюючи ви з друзями заходите всередину де, здавалося б, повинен бути якийсь персонал, але як не дивно, нікого немає, а стіни цього закладу забризкані явно не фарбою. Ви смикаєте двері в надії вийти і звернутися в нормальну лікарню, але, схоже двері заблоковані і вам нічого не залишається окрім як зробити крок на зустріч невідомості і випробувати свої нерви, можливо все не так погано як здається, а за наступними дверима вас зустріне персонал ...
Перше що відразу відчувається в даному квесті, це його атмосфера, тут атмосфера не просто якийсь лікарні, клініки або психушки, тут атмосфера якогось засекреченого об'єкту, в якому сталося якесь непоправне лихо, (що не дуже то тверезо зв'язується з легендою даного квесту розміщеної на сайті, але благо дівчина адміністратор розповіла нам трохи іншу легенду що виправило даний недолік і все стало на свої місця, (Спасибі дівчині адміністратору!) ну да ладно).
Ми з друзями відразу почали вивчати кімнату і знайшли багато чого цікавого, на жаль, більшість цих предметів були просто реквізитом. Загадок в квесті не багато і всі вони не дуже складні, все можна вирішити трохи подумавши і підійшовши до питання з різних сторін, проблема тільки в тому, що часу на подумати то і немає, з гучну, а місцями набридливої музиці, що постійно тисне на тебе, думати зовсім не хочеться, хочеться просто скоріше вимкнути цю музику. Постійне відчуття присутності. Ти постійно чекаєш якогось Скрімер за наступними дверима, що додає атмосферности все більше занурюючи тебе в квест. А кінець квесту вельми несподваний, знову таки якби не дівчина адміністратор, ми б напевно і не зрозуміли чому він закінчився саме так, хоча можливо варто звинувачувати нас самих, так як в гонитві за загадками ми втратили сюжетну нитку квест-кімнати.
В цілому квест цікавий і атмосферне з елементами доповненої реальності (такого не бачили в інших компаніях). Загадки середнього рівня складності. Квест багатокімнатний.
До переваг квесту можна віднести атмосферность, і антуражності, ну і особисто мені сподобалося як він закінчився, така нестандартна кінцівка (саме в сюжетному плані) мені дуже сподобалася.
До недоліків я б відніс, дуже гучну музику і її циклічність в деяких місцях (так і людей катувати можна)), ну і мені б хотілося щоб трохи більше предметів були ігровими.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест The Clinic
22.10.2019