Огляд квесту Карантин

Photos for reviews Огляд квесту Карантин
Огляд
Цю кімнату ми відвідали три роки тому і до цього дня вона займає одне з перших місць в нашому топі найкращих квест кімнат в Україні. Цьому екшн-квесту дійсно немає аналога в Україні, мало того, що ти повністю поринаєш в історію реального постапокаліпсису, так в деяких моментах все здається настільки реальним, що навіть наші хлопці не наважувалися йти далі. Тоді ми були початківцями Квестерами, але з нами проходили вже досвідчені хлопці і навіть їм ця кімната запала в душу і багатьма речами здивувала.
За легендою ваша команда входить в невелику кількість людей, що вижили після біологічної катастрофи, яка сталася після вибуху на Чорнобильській АЕС. Все на землі заражено смертельним вірусом і люди змушені виживати в бункерах. І після того, як одна група людей розробила протиотруту, з ними обірвався зв'язок. Ви якраз і є ті сміливці, які вирушили на пошуки протиотрути і розробників, щоб врятувати планету. Я думаю, кожному хотілося б відчути себе Брюсом Віллісом і врятувати людство.
Кімната розташована в центральній частині міста, що дуже зручно. Мережа квест-кімнат Ізоляція в Харкові завжди якісно підходить до створення кімнат. Безліч продуманих дрібниць, логічний і зрозумілий сюжет в кімнаті.
Цю кімнату ми завжди наводимо в приклад і радимо друзям. З цієї ж мережі на тему постапокаліпсіс є кімната "Післязавтра" з дуже незвичайною фішкою, так само рекомендую звернути на неї увагу. Підсумувавши, можна сказати, що це єдина в Україні багаторівнева кімната з різноплановими загадками і левітірующіе магнітами - хочеться стерти собі пам'ять, щоб пройти її ще раз!
30.09.2019