Огляд квесту Хатина Мольфара

Огляд квесту Хатина Мольфара - Фото
Огляд
Історія починається ще до того, як ви ввійдете в кімнату. Для повного занурення потрібно представити тривалу прогулянку по лісі в дивовижних Карпатах і як тільки ви присіли відпочити, квест починається.
На початку здається, що тут абсолютно нічого не зрозуміло, але якщо придивитися, то все стає на свої місця і вся ваша команда вже в зборі і продовжує розкривати історію карпатського мага - Мольфара. Для того, щоб вибратися - потрібно було відтворити останні хвилини перебування цього старця в своєму притулку. Антураж в кімнаті виконаний на всі двісті відсотків! Ці чарівні зілля, старовинні книги, карпатські трави, аутентичні записи. Потрібно бути дуже уважним, щоб не пропустити всіх деталей. Так як ми, наприклад, не звернувши увагу на одну річ, витратили хвилин 15 даремно, намагаючись вже з усіх боків знайти зачіпку. І після підказки адміністратора здалося дивним, що всі чотири учасники пропустили повз очі цей етап.
Але ось все загадки розгадані, все рецепти знайдені, зілля готові і настав час магії. Хтось повинен прийняти на себе роль Мольфара і повторити все те, що робив Мольфар. Особливо цікаво було дізнатися принцип дії деяких механізмів і їх історію, після того, як пройшли квест.
Після проходження кімнати вас чекатимуть невеликі презенти, в інших мережах квест кімнат ми такого не зустрічали. Кожному в подарунок дають магнітик з вашим фото, дрібниця, а приємно). Також для власників карт IT Club знижка цілих 20%! Єдине, не вистачає цукерочок, як у всіх інших місцях. Іноді перед складним квестом просто необхідно підкріпитися глюкозою.
Якщо підсумувати всі враження, то однозначно радимо цю кімнату для відвідування.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Хатина Мольфара
26.09.2019