Огляд квест кімнати Гаррі Поттер подорож в Неверленд Київ

Photos for reviews Огляд квест кімнати Гаррі Поттер подорож в Неверленд Київ
Огляд
Квест кімната Гаррі Поттер подорож в Неверленд від провайдера ANABIOZ. Відразу хочеться звернути увагу на вдале розташування локації - квести в центрі Києва на Майдані, провулок Шевченка 4. До слова, в даній локації розташовано 4 квест кімнати.
Нам довелося програти в даному квесті трохи більше півроку тому, відчуття залишилися позитивні і свою частку емоцій ми отримали. І так про сам квест.
Квест розрахований на команду від 2-х до 5-ти осіб, на жаль для юних шанувальників Гаррі Поттера має вікові обмеження 14+ з огляду на те, що гра розрахована на більш дорослу аудиторію. Ігрових приміщень в квесті цілком достатньо, чи не будемо спойлер, але їх більше 3х і є цікаві переходи між просторами. Кожне ігрове простір виконане в індивідуальній стилістиці, з набором від 2х до 4х завдань або загадок. В цілому все досить гармонійно і збалансовано, витримано в дусі Поттеріани. По ходу проходження нам доводилося взаємодіяти командою, використовувати чарівні палички, отримали посох Грюн, знайшли мандрагор і багато іншого. Ми навіть не помітили, як пролетіли ігрові півтори години. Так-так, приємною особливістю квестів компанії Анабиоз є те, що всі квест кімнати розраховані на гру більше 75 хвилин, і конкретно квест Гаррі Поттер розрахований на 75 хвилин, плюс в разі необхідності адміністратори можуть дати додаткові 5-20 хвилин, щоб пройти квест.
Підсумок.
Добротний квест на 75+ хвилин, для компанії дорослих гравців, з великою кількістю кімнат.
Нашій команді квест сподобався.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Гаррі Поттер: Подорож в Неверленд
20.08.2020