Огляд квесту Гаррі Поттер Львів

Огляд квесту Гаррі Поттер Львів - Фото
Огляд
Якщо ви такий же фанат цієї фантасмагорії як і я, то вам просто обов'язково потрібно відвідати Косий провулок в квест-кімнаті від Secretorum quest! Зайти в лавочку Олівандера, не пройти повз банку Ґрінґотсу ну і звичайно не обійтися без чарівництва і магії. На все про все у вас буде 60 хвилин, але мені здається, що для неї потрібно виділяти додатковий час, щоб просто розглянути всі деталі і дрібниці, які творці кімнати так якісно і з душею вклали в цей квест. Не дарма організатори їздили в студію Юніверсал і знайомилися з деякими локаціями зйомок цієї серії фільмів, щоб максимально реалістично передати атмосферу в квесті.
Тут мимоволі можна повірити в магію, так як на протязі всієї гри ви будете чаклувати з зіллям, змахуючи паличками і навіть познайомитеся з мандрагори і їх кричущими корінням. Так що тут навіть дорослі можуть на хвилинку повірити в магію.
Але навіть якщо ви та рідкісна людина, яка не бачила жодного фільму, то все-одно варто спробувати себе в ролі мага і, можливо, після цього не встоїть від перегляду.
Також, хочеться відзначити адміністраторів, які працюють в цій мережі. Завжди привітні, цікаво розповідають історію кімнати і налаштовують на правильну хвилю. А після виходу приємно поділитися з ними враженнями і обговорити нюанси. Адміністратори і якість кімнат зробили цю мережу нашої улюбленої. Ну а ця кімната тепер почесно займає наш топ 3 кращих квест-кімнат (а їх ми відвідали вже більше 20, і далеко не кожна кімната може приємно здивувати і залишити такі позитивні емоції! До речі, забавно, що у нас випадковим чином вийшла команда з Гаррі Поттера, Рона і Герміони)
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Гаррі Поттер Львів
11.01.2022