Огляд квест-кімнати 20 000 льє під водою

Photos for reviews Огляд квест-кімнати 20 000 льє під водою
Огляд
У лютому 2020 нам вдалося пограти в Києві в квест кімнаті від компанії Exodus - «Квест 20 000 льє під водою».

Квест тільки-тільки побудований і як то кажуть ще свіженький, новенький і гарненький. Розташована кімната в локації на проспекті Героїв Сталінграда 7 (для тих, хто їздить громадським транспортом - це хвилин 20 пішки від метро Оболонь), кутовий будинок. Вхід в квест простір розташований всередині двору між першим і другим під'їздом будинку. У даній локації нам довелося бути вперше, всередині симпатичний ремонт і нас зустріли привітні адміністратори, як надалі з'ясувалося це були творці квесту в реальності і господарі Exodus.

Нам розповіли правила поведінки і історію в яку ми потрапляємо, до слова назва квесту цілком відповідає його суті: ми опиняємося на підводному човні «Наутілус», де нам належить розгадати таємницю глибин і знайти скарб приховане в надрах океану.

Декорації в квесті виконані дуже гідно і любителям «красивостей» буде на що подивитися. Ігровий простір складається з декількох кімнат і приміщень.

Як тільки ми переступили поріг квест-кімнати відразу ж поринули в гру і в уяві відразу намалювалася субмарина, завдяки антуражу і ілюмінаторів, виникає повне відчуття, що ми під водою.

Пару хвилин знадобилося щоб збагнути, що й до чого, і ми приступили до вирішення поставлених завдань. Завдання в квесті не найскладніші, але їх цілком достатньо для 60 хвилин ігрового часу і варто відзначити, що вони все досить різноманітні і різнопланові. За підсумком годину ігрового часу пролетів дуже швидко і непомітно, за що безсумнівно плюсик кімнаті. Окремо хочеться відзначити систему підказок: у вас немає ні рацій, ні інших переговорних пристроїв, ви залишаєтеся наодинці з підводним човном і «бортовим інтелектом», який час від часу допомагає вам з вирішенням завдань, якщо звичайно ви опинилися в скрутному становищі, шляхом відображення потрібної інформації на своїх моніторах.

Квест в реальності «20 000 льє під водою» розрахований на команду від 2 до 6 гравців, і місця для всіх там цілком вистачить.

Можемо сміливо рекомендувати даний квест для проведення дозвілля гравцям у віці від 16-18 років.

Гарного вам настрою і вперед до пригод разом з порталом Questroom =)
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест 20 000 льє під водою
27.02.2020