Обзор гри у реальності Серед Нас (Among us)

Обзор гри у реальності Серед Нас (Among us) - Фото
Огляд
Неймовірна атмосфера, ультрафіолетове світло і тільки одне запитання: Хто зрадник?
Починається все досить стандартно, з інструктажу та правил техніки безпеки, які всі ми і так знаємо, проте є декілька нововведень.
Всім видають захисні каски та окуляри, та присвоюють певний номер, (його малють спеціальним маркером на руці). Після цього вас заводять в приміщення де й починається найцікавіше...

Правила гри "Амонг ас" ( серед нас)

Розповідають про те, як правильно "вбивати" коли ви граєте роль зрадника, і розповідають механіку гри за труп (просто стоїш мовчки склавши руки навхрест). Морально готують до звуку сирени, та розказують де і які відділення знходяться (кисень, електрика іт.д.) потім всі стають біля стіни і ведучий рандомно обирає зрадників. при цьому зрадники бачать одне одного. І так починається гра.
Деякі члени екіпажу одразу гуртуються намагаючись захистити себе, дехто навпаки спеціально ходить один, але в обох випадках рано чи пізно лунає сирена, всі збираються в головній кімнаті, і починається гаряча перепалка: де хто був, хто, що робив, хто, що бачив і головне - кого вбили і де знайшли труп. тим часом мертві гравці йдуть у клітку і стежать за грою звідти) Так минає раунд за раундом і коли вам здається що ви вже розкрили роль останнього зрадника, головний підозрюваний помирає і виявляється мирним... а може й ні)

Взагалі відвідував даний захід разом з друзями нас було 8 чоловік, у нас було два зрадники і за годину ми встигли зіграти близько 7-9 раундів. при цьому всі встигли зіграти і мирними і зрадниками, усім дуже сподобалося.
Коридори заплутані, є "місця хованки" де видно тільки твоє взуття, є цікава "крутилка" де завжди стаються найзагадковіші вбивства. Приглушене світло та ультрафіолет додають атмосфери, а сигнальний гудок завжди змушує здригнутися, можливість робити саботажі, та обмеження на збір команди не більше чим раз на хвилину робить гру динамічнішою що припаде до душі всім.

Гра "Зрадник серед нас", доволі цікавий та незвичайний вид розваги, підійде, як дорослим так і дітям.

Рекомендував би ходити командам від 6 чоловік.
З недоліків можу відмітити забагато світла що світять прямо на "схованки".
Особисто я був у білих кросівках і мої ноги просто сяяли від ультрафіолету, що робило "схованку " майже безтолковою.
І також простота лабіринту, я розумію, що це в перш за все зроблено для того щоб і діти змогли грати і не губилися в коридорах, але коли грають дорослі то прорахувати звідки хто прийшов і хто міг вбити, просто керуючись тим кого ти бачив не так складно, як могло б бути, про те це все ж особисто моя думка і напевне не всі мої друзі, з якими я грав, погодяться:)

Я рекомендував би усім спробувати хоча б раз зіграти, це неординарний досвід, який мало де можна отримати і якщо вас не пускають у квест кімнату, бо "забагато людей", то "Амонг ас в реалі" саме те що вам потрібно:)
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Among Us - Серед Нас
17.09.2021