Усі квести Київ АНАБІО́З КВЕСТ

Зображення АНАБІО́З КВЕСТ
АНАБІО́З - припинення життєдіяльності організму з подальшим відновленням її при сприятливих умовах гри в квесті.
Квест компанія ANABIOZ пропонує квест кімнати розташовані в Києві. Станом на 2020 рік відкрито однаквест локація в центрі міста (м Майдан Незалежності).
У локації на Майдані оригінальні квест кімнати власної розробки: Від заходу до світанку, Острів проклятих, Гаррі Поттер: подорож у Неверленд і Ва-Банк: пограбування на Майдані.

Детальніше 0995681521
25 Жовтня
Неділя
26 Жовтня
Понеділок
27 Жовтня
Вівторок
28 Жовтня
Середа
29 Жовтня
Четвер
30 Жовтня
П`ятниця
31 Жовтня
Субота
1 Листопада
Неділя
2 Листопада
Понеділок
3 Листопада
Вівторок
4 Листопада
Середа
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Віталіна
24.10.2020

Залишено відгуків 1
Дуже крута гра! Завдання ніби не складні, але кілька підказок довелося все ж взяти. Проходили невеликою компанією - нікому сумно не було) Піратське "йо-хо-хо" відчули на всі 100%! Чекаємо ще новинок!)
Ксенія
24.10.2020

Залишено відгуків 1
Дуже класний формат!) Ми з друзями грали вперше,тому не знали чого чекати. Таймер на коробці не дозволяв рослабитись і тільки додавав адреналіну. Хоча це й маленька коробка, але вона повністю створила атмосферу "пірати, скарби, захоплюючі пригоди". Загалом бокс лишив багато позитивних вражень,не менше ніж квест-кімната. Знайдений скарб в кінці нас дуже потішив))) З нетерпінням чекатимем поя...
Евгений
20.10.2020

Залишено відгуків 1
Неожиданно очень интересный квест. Отличная атмосфера (только я бы перезаписал голоса для большей атмосферности). Много интересных загадок. Хороший темп игры. Отличный квест для дружной компании. Рекомендую!
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести