Усі квести Київ АНАБІО́З КВЕСТ

Зображення АНАБІО́З КВЕСТ
АНАБІО́З - припинення життєдіяльності організму з подальшим відновленням її при сприятливих умовах гри в квесті.
Квест компанія ANABIOZ пропонує квест кімнати розташовані в Києві. Станом на 2020 рік відкрито однаквест локація в центрі міста (м Майдан Незалежності).
У локації на Майдані оригінальні квест кімнати власної розробки: Від заходу до світанку, Острів проклятих, Гаррі Поттер: подорож у Неверленд і Ва-Банк: пограбування на Майдані.

Детальніше 0995681521
13 Липня
Понеділок
14 Липня
Вівторок
15 Липня
Середа
16 Липня
Четвер
17 Липня
П`ятниця
18 Липня
Субота
19 Липня
Неділя
20 Липня
Понеділок
21 Липня
Вівторок
22 Липня
Середа
23 Липня
Четвер
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
26.06.2020

Залишено відгуків 59
Играли на тестах. Квест превзошел все ожидания, обалденный антураж и реквизит, ощущаешь себя героем фильма! Как по мне так это лучший квест от Anabioz Quest. Организаторы молодцы,все квесты на Майдане на высшем уровне, да еще и многокомнатные,каких очень мало в Киеве. рекомендую
22.06.2020

Залишено відгуків 38
Очень крутой и антуражный квест про Гарри! Играли двое взрослых и ребенок 7 лет, которой так же нашлись занятия, она осталась в восторге! Спасибо большое организаторам и корректному ведущему, которая дала возможность играть без подсказок)
Підтверджено грою
Диана
11.06.2020

Залишено відгуків 1
Отличная квест комната! Очень антуражная, не скажу,что страшная,но нервы шалили иногда) Загадки очень интересные. Так же хочу отметить очень приятную девушку-администратора,которая отлично вела игру. Всем советую!
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести