Огляд Квест кімнати Острів Проклятих у Києві

Photos for reviews Огляд Квест кімнати Острів Проклятих у Києві
Огляд
Не дарма це похмуре місце назвали «Островом Проклятих». Нормальне життя давно покинуло ці місця, на зміну ойму прийшла безвихідь що паралізує свідомість Років зо два тому сюди потрапив федеральний маршал Ендрю Леддіс, у нього зовсім з'їхав дах після другої світової, концтабору Дахау і загибелі його трьох дітей, в яких була винна дружина Ендрю - Долорес. Персонал психіатричної лікарні під керівництвом головного лікаря розіграли з Леддісом складну, заплутану гру, в надії, що це поверне його до нормального життя. Але досвід провалився і Ендрю Леддіс залишився на острові. Про це Скорсезе навіть фільм зняв. Чи не дивилися? Обов'язково подивіться.

У таких проклятих місцях, як це часто буває трапляються якісь події. І ось вже нова команда федеральних маршалів висадилась на загадковому березі. Кілька днів бушує буря, електропостачання порушено і з кожною хвилиною зростає загроза, що психи вирвуться зі своїх камер. Їх подальші дії непередбачувані, але точно жахливі.

Коли ви зрозумієте, що федеральні маршали це ваша команда. Коли відчуєте холодок страху на потилиці. Коли в напівтемряві почнуть вимальовуватися контури предметів і деталей інтер'єру. Та бігти буде вже пізно. Тепер тільки вперед.

Ваше завдання в квест-кімнаті - відновити подачу електрики на маяк і втекти з «Острова проклятих» через пристань. І завдання це не з легких. На кожному кроці загадки, тайники, незрозумілі коди і знаки. А ще лабіринт приміщень, проходячи через які, ви будете відчувати, як напруга наростає. Швидко, швидко і ще швидше. Саме так треба рухатися, причому злагоджено всією командою. Чи не зависати на дрібницях, мислити чітко і місцями глобально. Іноді важливо не ускладнювати ситуацію, не всі завдання складні, відповідь може лежати просто на поверхні.

Після всієї цієї верениці пошуків і головоломок, як же приємно відчути близький вихід. Внутрішньо радіти, а потім - бац, осічка. Це ще не вихід. Це всього навсього ще один перехід. Але у вас вже немає перешкод і ви штурмуєте останню цитадель. І ось він - справжній вихід. Ви нічого не загрожує. Ви таки втекли з «Острова проклятих». І це по справжньому круто.

Коротко про квест Острів проклятих:


  • Квест антуражний - добре передана атмосфера психіатричної лікарні
  • Розрахований на 90 хвилин, але досвідченій команді цілком пройти хвилин за 45
  • багато приміщень
  • Багато загадок, велика частина яких середнього рівня складності
  • Є несподівані моменти, один навіть лякає (але не дуже :))
  • Квест цікавий для досвідчених гравців і абсолютно під силу для новачків
  • Дуже привітний і уважний персонал

P.S.
Грали удвох і змогли вибратися за 85 хвилин взявши пару необов'язкових підказок. Квест здався динамічним і насиченим і був пройдений на одному диханні залишивши приємні враження.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Острів проклятих
22.08.2019