Огляд квесту 4 кімнати

Photos for reviews Огляд квесту 4 кімнати
Огляд
Добралися ми і до квесту «4 кімнати», який розташований в Києві на 9 поверсі в офісній будівлі за адресою вул. Болсуновського 6 (стара назва вулиці Сергія Струтинського).

Якщо чесно були здивовані такому розміщенню квест простору (НЕ цоколь та не підвал), до слова в тій же локації розташовані ще 4 квеста: Пірати Карибського Моря, Майстерня кінорежисера, Голодні ігри , Місія ЗДІЙСНЕННА.

Піднявшись на ліфті ми потрапили до локації, де був адміністратор, який запропонував нам водичку, печево і дав заповнити невелику анкету.

Гра почалась.

За легендою ми влаштувались на роботу портьє і повинні були прибрати у номері, але на здивування квест/номер вже був прибраний. Адмін розповідаючи нам історію злукавив, так як нам треба було навести безлад, для того щоб вибратись вчасно.

«Чотири кімнати» (за фактом складаються з одного приміщення) виявився повністю лінійним квестом, потрібно було знайти тільки точку старту, що ми успішно зробили і, для нас, гра почалася.

Кімната побудована на замках, ключах, нескладних технологіях, але по факту залишає цілком приємне враження. На момент проходження інвентар трохи піддався дії часу.

Без особливих зусиль та підказок ми змогли пройти кімнату за 45 хвилин.

Підсумок:

-Нескладний квест, цілком підходить для новачків
-Ключі, замки, коди, і трохи технологій
-Командi з 4 гравців цілком під силу пройти кімнату хвилин за 35-45
-Після проходження нам дістався пам'ятний магнітик

Не забувайте бронювати квест кімнати на порталі Questroom.com.ua
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест 4 кiмнати
20.01.2020