Усі квести Запоріжжя Хортицький

Ви переглядаєте квести розташовані у Запоріжжя в районі Хортицький. Можливо, це не повний список квест-кімнат в Запоріжжя по даному району міста, але...
Ви переглядаєте квести розташовані у Запоріжжя в районі Хортицький. Можливо, це не повний список квест-кімнат в Запоріжжя по даному району міста, але ми намагаємось надати вам перевірену інформацію. {Town} (район Хортицький) - вибір кращих квест румів.
На жаль немає квест кімнат за вашим запитом.
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
15.03.2020

Залишено відгуків 1
Играли на красном уровне, впечатлений хватит ещё на месяц вперёд! Администратор не соврал, пятеро взрослых дядек наложили в штаны ещё в первой комнате и не смогли смыть позор до конца игры)). Понравился факт того, что задания больше акцентированы на внимательность, а не на логику(в страшные квесты я иду за адреналином, а не порцией головоломок). Отличная игра актеров и впечатляющая атмосфера. С...
Ольга
14.03.2020

Залишено відгуків 1
Отмечали день рождения дочки, 11лет, 6 человек, детворе очень понравилось, не смотря на то что им было немного сложновато, но с помощью подсказок ведущего они справились. По выходу была буря эмоций! Рекомендую.
05.03.2020

Залишено відгуків 1
Святуцвали день народження, дітей було шестеро від 7 до 13 років, тому грали командами. Всі залишилися дуже задоволеними. Квест без жахів на головоломки. А ще подарували невеличкий сувенір на згадку.
Компанії квест провайдери
Список компаній організаторів та творців квестів