Огляд квесту Орігамі

Photos for reviews Огляд квесту Орігамі
Огляд
У одного з членів нашої команди був день народження і ми вибирали локацію де розташовано кілька квестів, які до того ж повинні бути розташовані в пішій доступності від метро. Чесно кажучи, вибирали грунтуючись на відгуках одного бувалого квестера (квестреші), яка описала цей квест як щось нове і неперевершене, у неї був описаний такий захват, а організатором заявлено, що цей квест зробив фурор в штатах. Зваживши всі ми вирішили - «А чому б і ТАК». Забігаючи трохи наперед наші очікування виявилися завищеними до поточних реалій, які були в квесті (напевно потрібно було зробити поправку на смаки американців).
Квест Орігамі розташований в 7 хвилинах пішки від метро Позняки, нам довелося трохи покружляти з GPS навігатором, щоб знайти потрібне нам будова і потім зв'язавшись з адміністратором, він по телефону провів нас до дверей входу в квест, по іншому я думаю ми б намотали кілька кіл для пошуку входу, ми потрапили на місце.
Отже про квест. Нас завели в темну кімнату, це виявилася спальня якоїсь дівчинки історію якої нам належало з'ясувати. Можливо в квесті вже побувало дуже багато недобросовісних команд, і в зв'язку з чим багато елементів не завадило б замінити або освіжити. А деякі замочки замінити на якісь більш просунуті часу технологічні штучки, але туту як то кажуть справа смаку кожного. Ми подумали, що зможемо осилити даний квест без підказок, але нас підвело мистецтво складання ОРИГАМИ, так вам дійсно належить скласти паперового лелеки (хоча перед нами була докладна покрокова інструкція. Але для нас це виявилося за межею терпіння і посидючості). Як і очікувалося в квесті більш як одну кімнату і відчинені двері не стала для нас якимось сюрпризом.
За фактом проходження, можна констатувати, що завдання в квесті досить прості і не мудровані, для новачків ця кімната буде то що потрібно, а ось для досвідчених команд може здатися дуже простою.
З недоліків: - багато завдання намальовані не акуратно і від руки; - також не спрацював з першого разу один механізм, на чому втратили хвилин 15; - по виходу було розчарування і неприємний адміністратор (
P.S. І мало не забув, цей квест буде точно до вподоби тим, хто любить тему похорону, трун і всякого-такого.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Орігамі
26.09.2019