Огляд квесту Ліфт

Photos for reviews Огляд квесту Ліфт
Огляд
Міні-квест «Ліфт» від провайдера під замком розташований за адресою вул. Саксаганського, 45. Дістатися до місця можна від метро Університет або Льва Толстого - хвилин 15 пішки. У локації за даною адресою розташовується ще 3 квест кімнати: Шлях самурая, Монстрополісе і Пряничне будиночок.

Ми завчасно забронювали квест і прибули за вказаною адресою. Нас досить сухо встертіл адміністратор (ну буває подумали ми), взявши передоплату і повідавши історію швиденько запустила в квест.

Так як квест називається «Ліфт» наші очікування з розміром приміщення та й антуражем цілком збіглися - вантажний ліфт в новобудовах. Для двох-трьох чоловік достатньо місця, щоб розвернутися, і провести 30-40 хвилин. Благо нас було двоє і нам було комфортно, та часу у нас пішло менше півгодини.

Даний квест ми відвідували після міні-квесту «Конспіративна квартира» від цього ж провайдра, і очікували чогось подібного, але по правді сказати були злегка розчаровані.

Квест ми пройшли з одного підказкою, пов'язаної з «раптовим глюком» і багаторазовим неспрацьовуванні в ігровому пристрої, на що адміністратор звинуватила нас в неправильному використанні - таке собі нарікання від людини, який повинен допомагати і бути лояльним до клієнтів.

За фактом проходження виділити, щось таке отаке важкувато. Є пара задачок, мабуть одна загадка, і кілька моментів на увагу і пошук. Новачкам або дітям для першого разу квест напевно буде цілком гідною кандидатурою, а ось гравцям з досвідом швидше за все здасться нудним.

У нашому списку квестів, даний числиться більше для галочки.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Ліфт
01.10.2019