Огляд квесту Камера 138

Photos for reviews Огляд квесту Камера 138
Огляд
Нам вдалося відвідати квест кімнату «Камера 138» восени минулого року. Довго вибирали квест і не могли вибрати тематику в якій хотіли б зіграти і ось вирішили, а була не була підемо в квест про втечу з в'язниці. Ми розглядали кілька варіантів, але за підсумком вибір припав на квест «Камера 138» від компанії Замкнені. Даний квест розташований недалеко від метро Контрактова площа, посеред старого Подолу (досить зручне місце розташування).
Прибувши на місце адміністратор ввічливо зустріла нас і розповівши правила поведінки і історію квесту провела нас в ігрову кімнату.
Квест почався з того що ми опинилися в камері ув'язненого, яка до слова виглядала дуже антуражно і по початку здалося, що в камері зовсім порожньо для квесту (ліжко, сортир, стіни, двері в яку нас завели і мабуть все). Але трохи більше кількох хвилин ми вже нишпорили по кімнаті в пошуках нових предметів і рішень поставленого завдання втечі.
Не будемо спойлер з приводу загадок і головоломок - вони присутні в квесті в достатній мірі, але в квест кімнаті виявилося більш ніж одна.
Було кілька несподіваних поворотів і як зазвичай це буває нас підвело мистецтво пошуку речей з квесту. Вирішивши майже всі загадки самостійно нам все ж довелося взяти одну підказку, як виявилося на найпростішому.
За підсумком ми змогли вибратися вчасно і відчути себе запеклими умільцями втечі.
Квест середній за складністю і з невеликими переміщеннями по ігровому просторі і різними загадками орієнтованими на різноплановість команди. Цілком гідна кімната для проходження у вільний час з розряду, коли не знаєш що вибрати і куди сходити.
Не не ТОП але досить хороша на свій манер.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Камера №138
26.09.2019