Огляд квест кімнати Таємнича особистість

Photos for reviews Огляд квест кімнати Таємнича особистість
Огляд
Даний квест ми проходили вдвох відразу після проходження квесту Орігамі, який розташований за тією ж адресою (Київ, вул. Срібнокільська 1а, квест поруч з метро Позняки).

Ми заздалегідь забронювали два квесту, щоб убити двох зайців одним махом, так як вартість була для нас цілком прийнятна. Вибрали саме цю локацію, так як давно чули про компанію Пазл та квесті Таємна особистість, прочитали чимало позитивних відгуків і оглядів від різних квестерів ось і вирішили спробувати свої сили.

Квест проходили в серпні 2019, на цей момент квесткомнату, як мабуть, і саму локацію вже пошарпало долею і часом, та й судячи з усього чимала кількість команд вже відвідало і випробувала свої сили.
Як ідуть справи зараз, важко сказати, дуже сподіваюся, що легка косметика була зроблена перед стартом сезону.

Отже, про сам квесті. Квест складається з декількох кімнат, які досить просторі і команді в 5-6 чоловік буде цілком комфортно. Загадки не надто мудровані і під силу для всіх гравців. Деякі завдання зажадають від вас уважності і навички пошуку, ви ж все таки опиняєтеся в тюремній камері, а там на увазі нічого зберігати не можна.
Загадок або завдань в квесті не дуже багато, але вони дуже органічні і зв'язкові. Компанія в 4-6 гравців, може пройти даний квест досить швидко хвилин за 30. Квест виконаний у відповідності зі своєю стилістикою, очікування цілком збіглися з реальністю (багато чого ми й не очікували).

Як і очікувалося, супер ефектів або як-небудь вау-вау штучок не варто чекати від даного квесту. Квест кімната «Таємна Особистість» підійде для тих, хто любить тюремну тематику і квести в стилі втечу. Новачкам буде те, що потрібно, Квестер з дослідів думаю варто проходити відразу два квесту, так як одного буде недостатньо щоб насититися враженнями.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Таємна особистість
25.09.2019