Огляд квест кімнати Мерлін

Photos for reviews Огляд квест кімнати Мерлін
Огляд
Побувавши вже не в одному десятку квест кімнат, ми вирішили відвідати квест на середньовічну тематику.
Нам на очі потрапив квест Мерлін від провайдера Під замком. Квест розташований в Києві в пішої доступності від метро Дружби Народів (приблизно 7-10 хвилин неспішним кроком і ви на місці) по вулиці Чигоріна 55 (3-й під'їзд). Дану локацію, ми вже знали, так як раніше грали там у квест кімнаті МАЙЯ: КІНЕЦЬ ЕПОХИ (обов'язково, напишемо про нього огляд пізніше). Адміністратор трохи спізнювалася, але вона завчасно попередила нас про це і ми прибули як-раз до її приїзду. Дівчина зустріла нас на порозі і запропонувала трохи почекати в холі, поки вона перевірила стан кімната і підготувала її до старту.

Взявши з нас оплату і повідавши історію про лицарів круглого столу і короля Артура нас запустили в квест.

Кімната виконана досить антуражно, підходить під стилістику середньовіччя. Чесно кажучи, ми припустили, що кімнат в квесті всього 1, але не вгадали =). Загадки в квесті не найскладніші і цілком під силу для новачків: чи не складні, різнопланові, на різне взаємодія і різні за типом. Адміністратор ввела нас в легке оману вказавши, що все грає тільки по 1 разу, а за фактом виявилося, що в першій кімнаті є предмет, які грає кілька разів.
Квест кімната ідеально підійде для 2-4 гравців, та й більше компанія під замком не пускає в свої квести

. За нашими відчуття добротна кімната відмінно підійде для новачків, досвідченим ж командам може здатися простакуватою - буде цікаво, як час проведення, якщо не знаєте, що вибрати, тому що реально пройти хвилин за 35-40 без підказок.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Вежа Мерліна
25.09.2019