Огляд квест кімнати Конспіративна квартира

Photos for reviews Огляд квест кімнати Конспіративна квартира
Огляд
Одного разу ми вирішили пройти всі квести в Києві, які розраховані максимум на 2-3 гравця.

Як виявилося, таких квестів не так вже й багато, їх виявилося менше п'яти на момент нашого проходження.

Першим з таких міні-квестів (невеликий однокімнатний квест), мабуть, це підходяще для них назву =), став квест проект компанії під замком - кімната «Конспіративна квартира». Квест знаходиться на вулиці Микільсько-Ботанічна, 3 (вхід у дворі через арку), неподалік від нього розташовані ще два міні-квесту «Ліфт» (Під замком) і «Схованка Роббі Бакса» (ANABIOZ) (огляди про ці квести також напишемо).

Нас було двоє. Приїхавши на метро Льва Толстого, ми пройшли пішки хвилин 10 і були на місці (хоча після адміністратор сказав нам, що від Універу було йти трохи менше).

Нам розповіли правила поведінки, взяли оплату і повідавши історію завели в квест.

Ми опинилися в ролі шпигунів, нам треба було розвідати суть того, що відбувається і вибратися з конспіративної квартири, в яку нам довелося проникнути.

Квест розрахований на 45 хвилин, цього часу цілком з запасом для неспішного проходження без підказок, та ще й залишиться. Є в квесті ключі і замочки, і потаємні місця і технологічні штучки.

Квест логічний, лінійний, без будь-яким чином вау штучок. Стриманий антураж квартири. Нескладні завдання, яких не так багато, не дадуть перенапружити мозковим звивинах, досить бути уважними та обачними.

Компанії з 3-х чоловік, які вже пройшли з десяток квестів, цілком під силу пройти цю кімнату без підказок хвилин за 15-25, якщо прагнути все робити оперативно і енергійно.

Загалом, нам квест-кімната сподобалася і залишила приємні враження. Для двох осіб цілком відповідний квест.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Конспіративна квартира
30.09.2019