Квест – доступно та весело

Photos for reviews Квест – доступно та весело
Ось тільки задумайтесь, скільки гривень в місяць ми витрачаємо на розваги, проводження особистого та сімейного дозвілля?
Зрозуміло, що серед нас знайдуться ті, хто не вважає це за доречний привід для грошових витрат і ті, хто готовий витратити усю зарплатню на нову подорож, хоч би залишилось море спогадів!

Але давайте будемо розумними! Навіщо кидатись у крайнощі?
Розваги – це дійсно неймовірно важлива складова нашого життя. Відпочивати можна і навіть треба! Без цього ми фізично не можемо залишатись продуктивними увесь час. Але знаєте, ми маємо бездоганну пропозицію!

Спробуйте нові квест-кімнати від Zigraymo . Готові посперечатись, такого Ви ще не відчували! Квести або ескейп-кімнати – це те місце, де Ваша фантазія та логіка будуть просто кипіти від щастя! Беріть з собою друзів та близьких, створюйте свою команду та відправляйтесь разом. Обстежуйте цікаву кімнату протягом години, вирішуйте запаморочливі задачки, ребуси, шукайте поради та підказки, використовуйте нестандартне мислення і силу власної уяви!

Ще одна приємна новина! Ціни стануть піснею для Вашого гаманця!

Іменинники отримують подарунок протягом +- 7 днів з дня свого народження у якості знижки -50%. А студенти зі школярами та пари зможуть відвідати квести за спеціальною ціною. Також часто мережа проводить акції та особливі пропозиції, так що кожен зможе отримати приємну знижку або, навіть, виграти безкоштовну гру!

Ну так що, хто казав, що розваги не можуть бути доступними?
Відвідуйте сайт https://Zigraymo.com, бронюйте квест-кімнату для себе, робіть подарунки рідним та близьким, слідкуйте за останніми новинами, не пропускайте цікавих новинок, акцій та пропозицій. Zigraymo – це саме те місце, де Ваші бажання стосовно гарного обслуговування та відмінного сервісу стануть дійсністю!

Ще не пробували?
Тоді саме час відвідати quest room.!
Пробуйте неймовірно унікальні, нестандартні ігри та діліться своїми враженнями з нами!

Zigraymo в реальність бюджетно?
23.11.2020