Відвідування квест-кімнати з оплатою карткою «єПідтримка

Photos for reviews Відвідування квест-кімнати з оплатою карткою «єПідтримка

Відвідування квест-кімнати у Києві, Львові, Одесі та інших містах з оплатою карткою «єПідтримка»

Для поціновувачів квест-кімнат та тих, хто ще не грав, але бажає спробувати.
Ми маємо для вас гарну новину!
Купити подарунковий сертифікат у квест-кімнати тепер можна з картки "є підтримка".

А це означає, що ви можете відвідати будь-який квест, де діє подарунковий сертифікат QuestRoom™, використовуючи "є підтримка".
Список квест кімнат, VR квестів та перформансів де діє сертифікат можна переглянути на сайті - https://questroom.com.ua/ua/variation/sertif

Придбати сертифікат можливо за посиланням https://questroom.com.ua/ua/gift
Додаткова приємна новина: при купівлі сертифікатів номіналом 500 та 1000 грн комісію банку сплачує QuestRoom™

Якщо вам не вистачає всієї суми на покупку сертифіката номіналом на повну вартість гри, то ви завжди можете доплатити відсутню частину на місці безпосередньо перед грою.

Що таке карта «є-Підтримка»

На сьогоднішній день діє державна програма, яка передбачає надання грошової допомоги громадянам, які пройшли повний курс вакцинації від Covid та мають відповідний зелений сертифікат у додатку «Дія». 1000 гривень може отримати кожна повнолітня людина, яка виконала вищезазначені умови, а також оформила спеціальну банківську картку «єПідтримка». Саме на неї і відбувається зарахування коштів. Але витрачати їх дозволяють із певними обмеженнями – лише на оплату товарів чи послуг компаній, чиї МСС-коди затвердив Кабмін. Це можуть бути: кінотеатри, театри, бібліотеки, спортзали, музеї, аптеки, виставкові центри, шоу-програми та туристичні атракціони. Також за надані гроші дозволено купувати авіа чи залізничні квитки для поїздок у межах України.

Вище представлений не весь список варіантів, куди витратити тисячу від президента. Ще за ці гроші можна оплатити відвідування квест-кімнати (шоу програми та туристичні атракціони). Але з пошуком варіантів проблем немає. Всі фірми, які можуть приймати оплату у розглянутий спосіб, сповіщають про це потенційних клієнтів на своїх сайтах, рекламних стендах, сторінках у соціальних мережах. І слід зазначити, що таких квест-кімнат у Києві чимало.

Чому слід вибирати саме відвідування квест-кімнати

Якщо говорити про те, чому витратити тисячу від президента краще саме на оплату відвідування квест-кімнати, довго шукати переваг такого рішення не доводиться. Вони очевидні:

  • ви проведете час у незвичайний спосіб, тому надовго запам'ятаєте такий відпочинок;
  • є можливість організувати дозвілля в компанії друзів, адже відвідування квест-кімнати завжди розраховане на кілька людей;
  • у вас буде можливість вибрати формат та тематику квесту. Варіантів дуже багато. Це може бути детективний, комедійний, будь-який інший жанр;
  • розбиратися з квестом і вирішувати різні завдання з каверзою для багатьох киян значно цікавіше, ніж, наприклад, дивитися театральну виставу або виступ маловідомого артиста;
  • записатися на квест вдасться на будь-який відповідний день, тоді як вищезазначені заходи відбуваються з великим інтервалом між собою. Якщо захочеться в кіно, теж доведеться довго чекати на появу в кінотеатрах фільму, який дійсно було б приємно подивитися. Та й квест все одно цікавіший, ніж похід у кіно.
Як бачите, рішення відвідати квест-кімнату справді виявляється виправданим. Залишається лише зробити вибір.

Як обрати квест-кімнати у Києві та інших містах

Пропозицій у столиці досить багато. Сплатити «є Підтримка» ви можете відвідати більшість квест-кімнат. Залишається визначитись із рішенням. Щоб вибирати було простіше, вивчайте та порівнюйте квести за такими критеріями:

  • тематика. Це може бути пригодницькі сценарії, детективи, програми, розроблені з мотивів відомих кінофільмів, сімейні варіанти тощо. Вибирати слід з урахуванням того, хто братиме участь у квесті, наскільки ці люди вразливі, які у них інтереси;
  • рівень складності. Ще один дуже важливий момент. Якщо вибрати надто складну гру, для когось із команди вона може виявитися не цікавою. З тієї ж причини не слід віддавати перевагу і дуже легким варіантам, якщо серед гравців немає дітей чи підлітків;
  • допустима кількість гравців у команді. Зазвичай – це 2-6 чоловік. Але варіанти бувають різні, тому зверніть увагу і на цей момент.
Як бачите, якщо для організації цікавого дозвілля потрібна оригінальна квест-кімната, у Києві її можна легко підібрати. Пропозицій багато. При цьому, для них дають короткий опис сценарію, щоб замовник розумів, що чекає на нього та друзів у процесі гри.

І останнє, чому слід звернути увагу - підготовка. Краще, якщо на гравцях буде зручний одяг та взуття. Так їм нічого не завадить зосередитись на ігровому процесі, отримати від нього максимальну кількість вражень та позитивних емоцій.

11.02.2022