Хто вигадує квести?

Photos for reviews Хто вигадує квести?
Квести сьогодні на піку популярності, що цілком обгрунтовано. Це захоплююче розвага, на яке не впливає погода і пора року, цілком придатне для проведення вільного часу у вихідний і відмінна ідея для корпоративного заходу, гра обєднує приятелів і інтереси членів сімї різного віку. Все нові і нові квест-руми відкриваються в різних містах, залишається тільки дивуватися, хто придумує квести і забезпечує всім бажаючим відмінно відпочити, надаючи таке розмаїття?

Хто вигадує квести?

Над створенням квест-кімнати працює далеко не один фахівець. Навіть те, що вам може здатися простим, насправді, результат копіткої праці цілої команди креативних хлопців. Основна робота, безумовно, лежить на професійному сценариста, так як якісний і захоплюючий квест повинен бути побудований на розгортанні певного сюжету, щоб максимально захопити гравців. По суті, квести є грою, яка охоплює конкретну історію, в якій є початок - «подія», задуманий фінал - виконання поставлених цілей, перемога, для досягнення чого проходить низка певних дій/подій. Завдання (загадки, головоломки, ребуси, завдання) придумують сценарист і команда помічників-ентузіастів. Це їх зона відповідальності, і вони повинні продумати кожен момент так, щоб гравці не нудьгували, а «з головою» пішли в гру.

Звідки беруться ідеї для квестів?

Написання сценарію - це найголовніший етап в розробці квест-кімнат, але давайте відступимо на крок назад, де побачимо, що все починається з ідеї квест-кімнати! Тут трохи простіше, так як за основу найкраще брати популярні сюжети компютерних ігор, фільми (пригоди, екшен, детективи, комедії), не так давно з феєричним аншлагом вийшли в прокат, полюбилися різних поколінь книги і історії. Таким чином, кращі ідеї квест-гри - це тренди сучасності і найяскравіші історичні сюжети. Але до них потрібно придумати свою назву, воно повинно бути гучним, інтригуючим, що привертає увагу і легко запам'ятовується.

Облаштування квест-кімнати

На перерахованих вище фахівцях робота над створенням квест-кімнати не закінчується, точніше сказати - це тільки початок, тому що далі йде великий обсяг роботи з оформлення, наповнення. Тут організатор або сам повинен бути в душі або за професією дизайнером, або запросити фахівця. Дуже важливо, щоб досвідчені і знаючі люди придумували, як облаштувати все всередині, так як: • загальне оздоблення має відповідати тематиці; • правильно підібраним повинне бути освітлення, декор, антураж, адже важливо додати кімнаті реалістичності; • варто продумати, які використовувати спецефекти, куди заховати підказки, щоб їх можна було пошукати; • потрібно зробити так, щоб інтер'єр і обстановка однієї кімнати вміщала в себе все, що супроводжує і розкриває розвиток події.
22.11.2020