Вихід є завжди!

Photos for reviews Вихід є завжди!
Природа людини така, що більшість з нас прагне до стабільності. Ми хочемо мати постійну класну роботу, надійні зв’язки. Але справа в тім, що навіть найбезтурботнішій людині доводиться стикатись з труднощами. І тоді починаються питання : «А що ж робити, як знайти вихід?», «Це ж кінець.. Чи є рішення?». Найчастіше, людина, коли її вивести з зони комфорту, впадає в справжнісіньку паніку.

Це питання дійсно важливе, і вихід є! Все не так погано, як здається на перший погляд. Такий період, чи навіть ціла «смуга перешкод» зустрічається в житті кожної людини. Відкладаємо сум подалі  Для цього випадку існує ряд технік, котрі допоможуть змоделювати ситуацію та наочно показати як діяти.

В чому ж конкретно полягає користь таких технологій?

1. Ситуація моделюється. По суті, Ви нічого не втрачаєте, лишень шукаєте вихід.
2. У Вас є час. Для того, аби навчитись правильно приймати рішення, необхідно пробувати, і гарно, коли в запасі є декілька зайвих хвилин. Таким чином Ви випрацюєте свою стратегію розв’язання проблем, і в скорому часі зможете знаходити вихід з блискавичною швидкістю.
3. Такі техніки можуть бути грою. Погодьтесь, це вже налаштовує людини на спокій та свободу дій.

Тепер хотілося б презентувати Вам один з найбільш дієвих методів боротьби з цією справою. КВЕСТ-КІМНАТА!
Дійсно, хто б міг подумати, що гра спроможна вирішити людські проблеми, проте це так!

Отож, проведемо невеличкий екскурс. Квест кімната (квест- / ескейп-рум / live quest / escape the room) – спеціальне приміщення, облаштоване ситуативними декораціями, що змушують відвідувача зануритись в певну атмосферу.

Гра командна, так що завжди на підтримку прийдуть друзі\близькі та допоможуть знайти вихід, а точніше – ключик, котрий його відкриє. Вам необхідно буде спіткнутись з деякими перешкодами у вигляді завдань на логіку, головоломок, ребусів, щоб знайти головну відгадку.

Квест-рум вчить знаходити раціональні рішення за обмежену кількість часу, тому розвивається навичка абстрагуватись, зосереджувати увагу та не губитись при зустрічі складнощів.

Все це сприяє перенесенню такого досвіду на власне життя, бо ми вчимось знаходити вірні та логічні виходи, будувати свої стратегії з набором різних тактик для усунення проблеми.

Радимо й Вам відвідати квеструм, на власні очі переконатись в ефективності цього методу і в подальшому стати справжнім креатором неординарних виходів зі складних ситуацій, адже вихід є завжди!
23.11.2020