З чого краще почати вибір квест кімнати?

Photos for reviews З чого краще почати вибір квест кімнати?
Хочу на квест. З чого краще почати вибір квест кімнати?
Почніть з того, що подобається, чим захоплюєтеся. На сайті квеструм (questroom) багато різних qvest games по казках, фільмів та серіалів - від Тіма Бертона і Ігри Престолів, до Міньйон і т.д. Є як дитячі квести кімнати, так квести для підлітків або хорор квести для дорослих з міцними нервами і спраглими отримати масу емоцій від гри.
Для початку можна сходити на квест гри в улюбленій тематиці вибравши qwest легшою складності, квест для новачків. Пам'ятайте, що kvest - це командна гра і якщо інтереси вашої команди не зійшлися, то почніть з антуражних логічних квест-кімнат, де ви отримаєте додатково задоволення від яскравих красивих дрібничок і якісних декорацій. Ви швидко перейметеся атмосферою і зрозумієте, що потрібно робити і куди бігти, пам'ятайте що квести, як правило обмежені за часом і в середньому тривають не більше 60 хвилин.
Вибирати для першого квесту містику або хорор можна, якщо вам подобаються фільми жахів .. Головне, щоб квест гра принесла задоволення.
Вибрати й забронювати квест кімнату в Києві , Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті можна на порталі quest room. тут ви зможете підібрати цікавить quest за сюжетом, складності і ціною, кількістю гравців а також знижка в квест .
22.11.2020