200 квест кімнат

Photos for reviews 200 квест кімнат
Хочемо поділитися з вами новинами. На агрегатор порталі ігрових квест кімнат Questroom.com.ua (Escapetheroom.club, restexpert.com.ua) станом на червень 2016 представлено понад 200 ігрових квест кімнат в жанрі вибратися з кімнати або під замком з 16 міст України.
Наша команда намагається зібрати для вас якомога більше quest з різних регіонів і міст.
В найближчому майбутньому буде опублікований розділ з оглядами кімнат від нашої команди, де ви зможете прочитати всю необхідну інформацію і вибрати відповідний вам варіант для дозвілля.

Квести - це не просто дозвілля, це командна робота над вирішенням головоломок і шляхів для виходу. Це не комп'ютерна гра - це реальне життя! Ви потрапляєте в світ пригоди і отримуєте заряд емоцій і незабутніх вражень.

Квест можна грати, його можна подарувати, можна сходити на побачення, зробити приємний сюрприз близьким і друзям, весело провести час або полоскотати нерви - це те місце де за годину ви підбадьоритеся від сірих буднів! Завдання потрібно Прожити!

Портал Questroom.com.ua надає можливість знайти підходящу квест кімнату використовуючи зручні фільтри і пошук за назвою.
Для досвідчених гравців розроблений додатковий інструмент - особистий кабінет.
Посилання для реєстрації - questroom.com.ua/ua/reg
Зареєстровані користувачі, можуть ділиться своїми уподобаннями з іншими гравцями і рекомендувати кращі квести Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Львова та інших міст.

В одному місці зібрані всі кращі квести України.

Сподіваємося до вересня підключити 300 кімнат, що б ще більше надати вам, як гравцям, можливість вибору.
23.11.2020