Час – не вирок

Photos for reviews Час – не вирок
Ти, той, хто читає це зараз, може, досить мучити себе? З однієї сторони – звісно, робота/навчання – справа відповідальна, ти трудишся 24/7 , але хіба це принесе омріяні плоди без насиченого відпочинку? Не вистачає часу для втілення в життя відпочинку своєї мрії?

А хто сказав, що час – це вирок? Зараз Questroom.com.ua розібє в пух і прах усі твої вагання.

Що ж, полюбляєш розвідувати нові країни, подорожувати? Подобається, щоб лоскотало нерви? Чи знаходити дзен наодинці з природою? Не важливо чи ти шукач пригод, чи несправний романтик в душі, ми знаємо як дати тобі можливість займатися своїм хобі, на котре в рутинному житті так не вистачає часу.

Questroom.com.ua – сервіс, в котрому кожен зможе знайти нетривіальний аналог своїм захопленням.

На цьому сайті тобі відкривається неймовірно широкий вибір квест кімнат на будь-який смак та гаманець. Безумні ігри, дитячі аркади, логічні загадки, варті самого Шерлока? Та все, що забажаєш!
19 міст та більше сотні різноманітних ігор на твій смак: ескейп-руми, фото-квести, онлайн розваги. Суть в тому, що ти можеш дізнатись все від А до Я, не відриваючись при цьому від свого гаджета:

1. Заходиш на сайт Questroom.com.ua, обираєш пункт «Всі квести» - обираєш своє місто.
2. Перед тобою тепер список усіх квестів у потрібному місті. Нажимаєш на картинку з кімнатою, котра більше всього приволікла. На сторінці подана уся корисна інформація: кількість гравців, важкість, адресу, телефон (для консультації) та, звичайно, опис.
3. Продивившись нижче, перед тобою з’явиться карта, де відмічене місцезнаходження квест-рума, відклики відвідувачів та кнопочка «Бронювати». Вписуєш контактні дані та запрошуєш бронювання.

Все простіше простого! Ну що, ми тебе переконали?) Хочеш відпочити зі смаком, розширити кругозір та пірнути в пригоди з головою? Тоді Questroom.com.ua чекає на тебе! :)
23.11.2020