Час пригод. Сімейні традиції

Photos for reviews Час пригод. Сімейні традиції
Сімейні цінності – те, що породжує нас, як особистість.
Ця з виду проста річ формує наше світобачення, відношення до життя та людей, характер, манеру поведінки та інше.

Піклування та створення правильних сімейних цінностей життєво важливі для кожного з нас. Вони дають нам поштовх для майбутніх дій. Відносини між батьками, кохання, взаєморозуміння, піклування про дитину.

Як же бути?
Ця стаття призначена для Вас, дорогі батьки. Ми візьмемо на себе сміливість поділитись деякими порадами та секретиками для укріплення сімї.

Діти – продовження нас самих та важливий зачаток для майбутнього. Усім хочеться споглядати за своїми нащадками та гордитись тим, що саме ми їх виховали, виростили.

Для цього пропонуємо Вам одну традицію. Вона беззаперечно полюбиться Вашому чаду. Сенс в тому, щоб раз в місяць (наприклад) виїжджати кудись та відпочивати разом. Тут може бути все, що завгодно: поїздки на озеро чи в гори, в кіно, в музеї або зоопарки.

АЛЕ! Варто іноді приділяти увагу інтелектуальному розвитку з подвійною міццю, особливо, якщо у Вас є деякі проблеми та дитина, як наслідок, не сприймає Вас як авторитетну особистість.

Тоді знайомимо Вас з такими ліками, як questroom (квест-кімната).
Це дуже захоплююча річ!
Ви пірнаєте у світ фантастики ( а саме – в тематичну кімнату, облаштовану реалістичними декораціями) за Вашим вибором, де прийдеться стати однією командою, щоб з нього вибратись. Вирішуйте загадки, головоломки та ребуси разом, подавайте чаду приклад кмітливості та винахідливості з цілеспрямованістю, і це само собою підвищить Вас в його очах. І, можливо, така розвага послугує укріпленню сімейних звязків, доведе, що Ви передусім не тільки один з батьків, а й ДРУГ, котрий в критичній ситуації буде поруч й дасть правильну пораду.

Цінуйте, кохайте кожного члена своєї сімї, творіть разом нові сімейні традиції, адже це саме та річ, що робить Вас унікальними!
16.05.2019