Відпочинок у Києві

Photos for reviews Відпочинок у Києві
Київ – безсумнівно велике і величне місто, яке може запропонувати багато найнеймовірніших розваг.

Все, що ми можемо запропонувати - це одна розвага, але гарантуємо, що вона Вам сподобається.

Квест кімнати - дивовижна новинка на території України, і Київ, як її столиця, може похвалитися великою кількістю квест-кімнат. У цьому місті знаходиться більше 100 варіантів квест-кімнат на будь-який смак і колір!

Що ж таке квест кімната у Києві? Це своєрідний вид дозвілля, логічна гра, яка підвищує продуктивність роботи, вчить зосереджуватися і концентрувати увагу, виділяючи лише важливі речі, закладає нові можливості особистісного росту і так далі. Але при всьому цьому, в ній можуть брати участь як дорослі, так і діти. Кожен зможе знайти щось для себе.

Розглянемо їх ближче! Для кожного випадку можливо підібрати унікальну квест-кімнату, яка припала б до душі всієї компанії.

Для романтиків радимо квест-кімнату під назвою «Сон художника», де Ви зможете побувати в його майстерні і зануритися в сновидіння творчої людини, «Секрети Хогвартса», де можна дізнатися всі таємниці магії. Так само, відміннимваріантом стане «Пряничнийбудиночок», куди можна піти разом з дітками і провести час з сім'єю. Такі квест-кімнати дуже легкі в сприйнятті і будуть суцільним задоволенням для всієї родини!

Для шанувальників детективного жанру пропонуємо квест-кімнати «Подвійний агент», та «FBI: службове розслідування»де можна перетворитися на справжнього детектива. У ескейп-румі підназвою «Ядерна загроза» можливо докопатися до істини та запобігти глобальній небезпеці!

Так само, існує безліч незвичайних жанрів: для фанатів історії може підійти «Застінки інквізиції», «Гробниця фараона», для азартних гравців - «Магія чисел», «Карти, гроші, два стволи», для тих, кому подобаються гострі відчуття - « Пастка психопата »,« Лігво відьми ». А так же, багато інших, зміст яких легко зрозуміти, виходячи з назви: «Дикий захід», «Кінотеатр», «Камера №138», «Кошмар на вулиці В'язів», «Хранителі ордена», «Втеча», «Дезорієнтація» , «Підпільна імперія», «Прокляття Тутанхамона», «Чаклун», «Корупціонер», «Машина часу», «Бюро знахідок», «50 відтінків сірого», «Міньонапокаліпсіс», «Винний погреб», «Монстрополіс» і так далі .

Насправді, всі київські квест-кімнати не перелічити  Але, думаємо, наше зручне меню дозволить Вам визначитися з вибором, щоб зіграти в своє задоволення! Заходьте на Questroom.com.ua і обирайте свою гру!

#квест #Київ #квест-кімната
22.11.2020