Що подарувати співробітникам

Photos for reviews Що подарувати співробітникам
У переддвер’ї корпоративних чи міжнародних свят, голови компаній починають метатись у пошуку подарунку для своїх підлеглих. Причому, це у кращому випадку, у гіршому – доручає це одному з працівників.
Але що ж найскладніше в організації такого свята? Ідея! Досить важко генерувати свіжі ідеї, коли в тебе в голові думки про з десяток важливих справ паралельно.
Але нащо так ускладнювати собі життя, коли відповідь вже є? Ми хочемо запропонувати незвичайний подарунок для співробітників.

Це квест-кімнати (квести наживо)! Можливо, Вам ця гра і не відома, в такому випадку, дозвольте провести невеличку екскурсію з тлумаченням усіх переваг пропозиції конкретно для Вас!

По-перше, не будемо лукавити, бюджет найчастіше буває доволі обмеженим, а так хочеться проявити піклування про своїх підлеглих! Квест кімнати, в свою чергу, мають доступні розцінки, так що Ви обов’язково впишетесь в бюджет та ой як здивуєте колег!

По-друге, правда ж хотілось би влаштувати не гулянку, а дещо варте уваги! Існує таке правило по замовчуванню, що за відсутності гарного корпоративу, усі йдуть випивати. Ось тому особливо хотілось би вкласти свої сили та фантазію. Справа в тім, що ескейп-кімнати ( escape the room) – новинка на території України, а тому скоріше за все справить шалене враження на колектив!

По-третє, це супер ідея для тимбілдингу. Сенс у тому, що це командна гра (до 5-6 чоловік, а якщо більше – це треба заздалегідь погоджувати з аміном квест кімнати), і Ви, як шеф, можете проявити свої лідерські якості. Це така собі ситуація, коли ну просто неймовірно важлива роль кожного учасника. Всі вносять свою лепту у досягнення спільної мети.

Хочемо Вам показати, що це не просто гра заради розваги, а досить корисна річ для скріплення колективу та підвищення продуктивності спільної роботи! Така «стряска» для мозку пробудить нові ідеї у більшості підлеглих.
Впевнені, що саме квест кімната (quest room) – пілюля для Вашого колективу, і що така спільна справа об’єднає та розвеселить Вас!
22.11.2020