Тілу – діло, а мозку – квест-кімната!

Photos for reviews Тілу – діло, а мозку – квест-кімната!
Перед тим, як розпочати пошук смаколиків для нашої кмітливості, варто було б розібратись що вона взагалі означає.

Отже, логіка, кмітливість… Існує безліч визначень даної функції нашого мозку. Вона має на увазі вміння правильно аналізувати сукупність представленої нам інформації, відділяти головне від другорядного, знаходити потрібне, фільтрувати і головне – знаходити аргументи, що пояснюють ту чи іншу дію.

Звучить якось розмивчасто, незрозуміло та занудно, правда? Так давайте відмотаємо час трохи назад і намагатимемось поглянути на себе з сторони. Дівчата, кожен раз Ви вибудовуєте цілі логічні ланцюги, щоб знайти пояснення тому, чому Ваш хлопець не підняв слухавку. Хлопці, а Ви теж буваєте такі спантеличені, якщо під час робот з якимись технічними пристроями, у Вас залишається зайва деталька!

Це доволі прості приклади, але ми з ними спіткаємось найчастіше . Якщо бути серйозними, то наше життя, наша робота, навчання – все побудоване на логіці. Саме тому дуже важливо тренувати її ы з цим вам спробує допомогти агрегатор квестів questroom.com.ua ( усі квести в одному місці).

Так-так, саме тренувати, Вам не здалося! Звичайно, те, що деякі народжуються з гуманітарним складом розуму, а деякі мають здібності до вивчення точних наук, ще зовсім не означає, що ми не можемо тренувати нашу кмітливість і, тим паче, досягати успіхів у цій справі!

Тренування для мозку – це як справи у спортзалі. Тільки якщо за допомогою фізичного навантаження Ви качаєте м’язи та стаєте сильнішими, то, розвиваючи свою логіку, ми теж значно полегшуємо собі життя. Існує безліч «вправ», що стимулюють розвиток логічного мислення: шахи, задачки на логіку і багато-багато інших способів.

Але не будемо лукавити… Життя і так повно нудних речей! А хочеться ж різноманітності і нових відчуттів !

Тоді запрошуємо Вас до квест-кімнати. Її без сумніву можна віднести до числа ефективних тренажерів! Пояснюємо в чому її переваги.

По-перше, квест кімнати (escape the room – live quest) тематичні, а це означає, що гра з мозком буде куди цікавішою!

По-друге, це не можливо втілити вдома, що змушує Вас так чи інакше урізноманітнити життя походом в таке захоплююче місце.

По-третє, Вам буде гарантована ціла година такої розваги!

По-четверте, Ви можете взяти з собою друзів та влаштувати справжній поєдинок на кмітливість! Звичайно, хоча і ціль у Вас буде одна!

І, нарешті, п’яте, найголовніше! На Вас очікує багато задач, ребусів, головоломок, схованок на будь-який смак. Все для того, що відкрити нові, невідомі до сих пір, можливості Вашого мозку!

А все вищесказане підводить нас до такого висновку: Тілу – діло, а мозку – квест-кімната! Знайде необхідне саме тобі на Questroom.com.ua/ua
16.05.2019