Тімбілдинг

Photos for reviews Тімбілдинг
Тімбілдинг- це нова течія світу корпоративної культури.
Так що ж це таке, тімбілдинг? Дослівно с англійської - «team building – команда будування».

Для чого потрібний тімбілдинг? Як його застосовувати в житті? Які результати він дає? Які найкращі методи для будування згуртованого колективу існують? Ми дамо відповіді на усі Ваші запитання.

Отже, почнемо з самого визначення. В чому ж ховається сенс цієї захоплюючої речі? А ось в чому! Ми вже давно вийшли з тих часів, коли існувала формальна вертикальна організація зв’язку у фірмі, де начальник був вищою ланкою такого собі ієрархічного ланцюга. Сучасна ж модель несе в собі зовсім інакший сенс! Підлеглий! Ось центральна фігура в КОЛІ творців продукту / послуги.

Люди «старої закалки» звикли до того, що буденний день в компанії – це тільки робота. Люди могли працювати в сусідніх кабінетах по декілька років, елементарно не помічаючи один одного!
Час цей пройшов, все змінилось. Зараз кожен керівник вважає за свій обовязок гуртувати свій колектив для підвищення ефективності праці!

Наступне питання. Як ця методика застосовується в житті? В цілому існує безліч способів: корпоративні гімни, творчі проекти, вилазки на природу, в кіно, на вистави і т.д.

Які результати це дає? Головною ціллю даної «розважальної програми» є гуртування колективу. Співробітники займаються однією справою. Головним фактором для досягнення результату є створення такої ситуації, у котрій кожен відчув би себе важливим, і його роль в суспільній справі була б критично важливою.
Хочете дізнатись який метод кращий для згуртування колективу? Ми знаємо відповідь! Квест-кімната!

Це відмінний засіб! Сенс полягає в тому, що команда з 5ти чоловік відправляється до кімнати, з якої має знайти вихід.

Такі кімнати тематичні, що вже беззаперечно розбавить буденне життя колективу!

Крім того, в ній є безліч загадок, схованок, ребусів, котрі допоможуть команді рухатися ближче до виходу. Тут вже кожен буде сповнений враженнями! Гарна можливість увімкнути праву півкулю мозку і показати хто тут найкмітливіший! Учасники гри шукають розв’язання, таким чином згуртовуючись.

Без сумніву, квест-кімната є одним з найкращих варіантів для тімбілдингу.
Кожен працівник змушує свій мозок працювати на повну силу, тим самим підвищуючи ефективність своєї роботи.
Хочете, щоби Ваш колектив був дружнім? Спробуйте квест-кімнату!
23.11.2020