Де незабутньо провести корпоратив у Львові?

Photos for reviews Де незабутньо провести корпоратив у Львові?
Вдало продуманий корпоратив є відмінним інструментом для створення продуктивного і дружнього колективу, а також для підтримки командного духу на належному рівні. Безумовно, при бажанні можна знайти масу місць, де провести корпоратив у Львові. Розглянемо деякі цікаві ідеї такого заходу.

Цікаві варіанти, де можна провести корпоратив у Львові

Щоб зустріч з колегами пройшла креативно і залишила у всіх гостей найкращі враження і емоції, потрібно добре продумати формат її проведення. Ось деякі незвичайні для корпоративу ідеї у Львові: • Оffice-party - незвичайне розвага, що проходить в форматі соцмереж. Передбачає виступ аніматорів, одягнених в накидки з логотипами відомих додатків і установку заборів-інсталяцій для написання повідомлень; • пінна вечірка - з використанням спеціальних гармат пінне шоу можна провести в закритих і відкритих приміщеннях; • формат конкурсу «Євробачення» - незвичайна для корпоративу ідея у Львові, яка напевно зацікавить колектив з «співаючими талантами»; • індійський фестиваль фарб Холі - тут важливо, щоб колеги не боялися повністю опинитися в різнокольорових барвах, якими за традицією обсипають; • в форматі боді-арт - організувати корпоратив у Львові можна і в такому стилі, який передбачає створення фантазійних образів гостей протягом усього вечора. На обличчя наноситься аквагрим, а професійні відеооператор і фотограф відображають створену красу; • гра «Мафія» - стала традиційним варіантом колективного відпочинку та дозволяє проявити учасникам інтуїцію і психологічні якості. Також, як варіант, організація корпоративів у Львові в стилі ігор «Вгадай мелодію», «Шосте почуття» і «Велика монополія». Не менш цікаво провести дозвілля допоможе фокусник, шаржист, можна організувати інтерактивне нічне шоу, костюмовану фотосесію, творчий майстер-клас і кулінарний поєдинок.

Квест, як ідея для корпоративу

Якщо вам набридли стандартні рішення відпочинку, і ви не знаєте, як провести корпоратив у Львові, то відвідайте з колективом квест-кімната. Участь в ній те саме комп'ютерній грі або телевізійному шоу «Форт Боярд», де треба розгадувати загадки, шукати ключі і т.д. При цьому, квест гарантовано зацікавить колег незалежно від віку. Всі залишаться сповнені незабутніх емоцій.

Які квести оптимальні для корпоративу у Львові?

Прийнявши рішення провести корпоратив у Львові в квест-кімнаті, ви зможете побачити звичні речі під новим кутом. Тематично облаштовані приміщення візьмуть, як маленькі, так і великі компанії на цілу годину, за який потрібно проявити свою кмітливість. Колективу можна пройти такий квест у Львові, як «Школа», «Втеча з психлікарні», «Екстремальне шоу», «Астрал» , «Хованки в темряві» і багато інших. Виберіть зручний час і забронюйте місце.
17.01.2020