Розвиток дитини з квест-кімнатою

Photos for reviews Розвиток дитини з квест-кімнатою
Дитина – це ще таке крихке створіння. Це людина, котра перебуває на початковій стадії розуміння світу і всього, що відбувається довкола.
Те, чому навчають з дитинства накладає свій відбиток на майбутнє життя.
В першу чергу – батьки. Ви – ті провідники чада в реальний світ, Ви маєте таку неповторну можливість, виростити дещо прекрасне.
В самому ніжному віці, дитина, як губка, поглинає всю інформацію. Вона вчиться видавати емоції, пробує на смак, прислухається, намагається відчути аромат.

Далі відправляється в дитсадок, де вчиться будувати комунікацію в суспільстві.
Але перші справжні випробовування очікують у шкільний період. Чому школа вчить? Мислити під лінієчку! Без сумніву, шкільна освіта дає потужну базу, котру ми використовуємо в повсякденному житті. А в чому ж тоді проблема? , - запитаєте Ви.
А ми Вам і відповімо. В тім, що на сьогоднішній момент шкільні знання тренують лише ліву півкулю головного мозку. Як наслідок, теорію людина знає, а як використовувати це в житті не має жодного уявлення.
Але не засмучуйтесь, дорогі батьки! http://Questroom.com.ua/ua йде Вам на зустріч. Ми хочемо відстояти думку, що позашкільний розвиток життєво необхідний. Потрібно розвивати Ваше чадо, його нестандартний спосіб мислення, заводити його у кризові ситуації, виводячи таким чином з зони комфорту.
Як раз-таки наша пропозиція спроможна на високий розвиток незвичайного способу мислення, може суміщати навантаження для правої та лівої півкуль та дати можливість проявити свою креативну сторону методом вирішення логічних задач, головоломок та ребусів.
Квест – кімната( live quest escape) – не просто гра чи розвага! Це цілий світ, світ, де Ваша дитина підкорить свій страх та зможе отримати дозу натхнення на саморозвиток.
Не забувайте про своїх дітей, розвивайте їх разом з Questroom.com.ua, адже у Ваших руках майбутнє!
16.05.2019