Розминка перед стартом

Photos for reviews Розминка перед стартом
Сьогодні Вас, дорогі користувачі, чекає чергова порція гайдів про //Questroom.com.ua/ua

Хто ще не знає, цей портал створений спеціально для того, щоб допомагати людям планувати свій відпочинок, а конкретніше – у всіх тонкощах описує та розповідає про такий вид розваг, як квест кімнати

Відповідно, в стандартні послуги заноситься уся інформація про квести та бронювання. Авжеж, це вже достатньо зручно та практично!

Але, як бути тим, хто жодного раз не грав у квести, не довіряє чужим коментарям, але хочеться побільше дізнатися перед відвідуванням, щоб, як говориться, повністю вкусити та отримати максимум емоцій та вражень!
Що ж, тоді ми маєм одну родзинку, що точно не залишить Вас байдужим.
Ми приготували цілий набір квест ігор в онлайн форматі ( флеш квест ігри ). Взагалі, якщо трошки зануритись в історію створення, квест спочатку був комп’ютерною грою. Отже, Ви з переліку обираєте будь-яку гру. Без скачування та реєстрації граєте в неї. Те саме, що і квест кімната // qimnata. Різниця лише в тому, що Ви сидите перед своїм ПК і маєте на обороні мишку з клавіатурою та запас свіжих неординарних способів розгадок квестів/ребусів.

Ця гра допомагає трохи зануритись, зрозуміти, що таке квест кімната і як вона облаштована в реальності.

Звичайно, загалом це дає деяке представлення про те, що таке ескейп ( escape quest room ), але реальність ніхто не відміняв, нехай навіть з декораціями та вигаданою ситуацією. АЛЕ! Повірте, це неповторне задоволення, грати зі своєю командою ( так, це значна перевага над флеш-іграми, де Ви – єдиний гравець), а це можуть бути і друзі, і сім’я, і хто завгодно!

Так що портал Questroom.com.ua усіма силами намагається забезпечити максимум комфорту своїм користувачам!

Заходьте, реєструйтесь, читайте наші новини та гайди, знаходьте однодумців, ставте нові рекорди та залишайте спогади про них для новачків! Questroom.com.ua чекає на Вас!
23.11.2020