Квести як спосіб розваги в Одесі

Photos for reviews Квести як спосіб розваги в Одесі
Одеса - місто відпочинку і розваг, купання в морі і загоряння на пляжі, походів на кораблях і катання на катамаранах. Чим зайнятися в Одесі туристам, що приїхали безпосередньо на море влітку - визначитися не складе труднощів, проте, що робити, якщо на вулиці зима, або міські пам'ятки вже не привертають постійних жителів? Або якщо компанії друзів хочеться ще більше емоцій? В даному випадку на допомогу приходять сімейні квест-кімнати Одеси, які розроблені спеціально для любителів активного відпочинку.

Що таке квест

Для тих, хто ще не встиг дізнатися, що таке QuestRoom, складно зрозуміти всі переваги такого дозвілля в Одесі, тому, перш за все, варто розібратися з цим визначенням. Таким чином, QuestRoom - це веселий, захоплюючий і досить різноманітний вид командного відпочинку, заснованого на вигаданих історіях, улюблених кінофільмах і комп'ютерних іграх. Сенс його полягає в проходженні квест-кімнати з перешкодами, вирішенні логічних завдань, знаходженні злочинця або розплутуванні іншого заплутаної справи, в залежності від сценарію постановки, обраного гравцями.

Які бувають квест-кімнати

Кімнати для цікавих розваг в Одесі розробники і адміністратори оформляють в різних напрямках, в залежності від типу постановки. Як правило, все поділяють шість напрямків: хоррор, Дзига, ескейп-рум, перфоманс, екшн і квест в реальності. Таким чином, квест в Одесі можна вибрати абсолютно для всіх людей, незалежно від того, які типи постановок вони вважають за краще: ужастики, містику, детективи, для участі сімями, існують веселі казкові або завдання на логічне мислення, такі як ескейп-рум. Якщо гравці вважають за краще театралізовані квести, то для них ідеальним вибором є перформанс, де крім основної команди беруть участь також і спеціально навчені актори.

Як вибирати квест-кімнату

Збираючись взяти участь в проходженні квест-кімнати, необхідно ретельно продумати, який жанр буде оптимальним для певної компанії друзів. Так, квеструм вибирається з урахуванням віку кожного гравця, його переваг, а також кількості осіб в команді. Також важливо врахувати і мета участі, щоб адміністратори могли правильно продумати сценарій. Квест-кімнати Одеси можна відвідати в будь-який зручний час, оскільки існують навіть нічні сценарії, які ідеально підійдуть для романтичного побачення або містичного варіанту.
22.11.2020