Проходження квест-кімнати

Photos for reviews Проходження квест-кімнати
Квест - це дивовижне розвага, яке не має байдужих. Гра передбачає перебування гравців в незвичній для них локації і виконання ряду завдань за певний проміжок часу, завдяки чому учасники зможуть знайти вихід з цієї кімнати. Вирушаючи в квест-кімнату в перший раз, багато хто відчуває хвилювання, що природно для всього нового. Для того щоб успішно впоратися із завданням, запам'ятайте кілька простих порад, які допоможуть вам не розгубитися, а отримати справжнє задоволення.

Кілька важливих рекомендацій з підготовки до проходження

Перш ніж пройти квест, вам необхідно прослухати інструктаж адміністратора. Для цього команда гравців повинна прибути в квест-кімнату хвилин за 15 до початку. Вам розкажуть основні моменти проходження, завдання і мета, ознайомлять з правилами закладу. Обов'язково «прихопіть» з собою гарний настрій і налаштуйтеся морально на успішне проходження квесту, який би складності він не був і незалежно від того, чи знайома вам тематика. Наприклад, щоб допомогти Гаррі Поттеру знайти ключ від чарівної кімнати, зовсім не обов'язково читати всі 7 книг, так як в квест-румі буде своя історія.

Секрети успішного проходження квест-кімнат

Для того щоб успішно пройти квест-кімнату , запам'ятайте кілька правил. Вони стосуються і новачків окремо, і всієї команди в цілому. 1. Не впадайте в паніку. Цей стан охоплює багатьох після зачинення дверей. Відженіть геть думки, типу «Я не зможу», «Я не розумію, що робити», «З чого взагалі починати?», «Зараз зганьбив». Звільніть голову від подібного «сміття», і включайтеся в роботу з усіма гравцями. 2. Будьте уважні до дрібниць. З самого початку гри необхідно оглянути квест-кімнату, включіть мозковий штурм і шукайте будь-які підказки, часом те, що здається нелогічним і недоречним, виявляється елементом шляху. Збирайте предмети, коментуйте вголос все, що бачите. Точно так же повинна діяти команда. 3. Гравцям слід працювати тільки спільно, а не намагатися щось приховати від інших, щоб згодом продемонструвати комусь свої досягнення або потішити власне самолюбство. Це запорука успіху гри. 4. Думайте нестандартно! Шукайте нові, незвичайні, дивні шляхи вирішення завдань і головоломок, підключайте логіку і увагу, в ході квесту може не раз знадобитися змінити кут зору.

Про вибір квест-кімнати

Яким би привабливим не здавалося сюжет, який пропонує квест-кімната, проходження залежить від грамотного вибору гри. Обов'язково звертайте увагу на такі моменти: • вікова категорія; • жанр (одним цікаві детективи, а інші люблять «полоскотати» нерви ); • рівень складності; • рівень страху. Новачкам варто починати з простих квестів. Навіть якщо ви за вдачею людина начитана й освічена, краще нехай перша гра буде розминкою, тренуванням. Це підвищить азарт і бажання спробувати свої сили ще й ще, але вже в проходженні більш складного квесту.
22.11.2020