Квест – розвага чи спорт?

Photos for reviews Квест – розвага чи спорт?
Дорогі читачі! Ця стаття присвячена тому, щоб Ви краще з нами познайомились 
Questroom.com.ua/ua – портал, котрий займається організацією Ваших розваг! Ми пропонуємо сотні квест-кімнат на будь-який смак та привід.
Ми піклуємось про те, щоб Ви могли не тільки безпроблемно бронювати квест кімнати (quest escape the room), а дізнаватись якомога більше корисної інформації: починаючи з гайдів, закінчуючи незвичними фактами, про які Ви навіть не здогадувались.

Але також ми пропонуємо Вам брати участь у нашому інтерактиві!

У Вас є можливість читати коментарі інших користувачів, у яких вони описують свої враження від відвіданих ескейп квест румів та дають деякі рекомендації нам. В цілому, це корисно для Вас, почути все з уст того, хто там безпосередньо знаходився і нам, щоб ми мали можливість почути кожного гравця та покращити сервіс!
Ще одна наша родзинка в розділи «Огляди». Тут Ви можете почути та побачити суб’єктивну точку зору щодо певної квесткімнати.
А ще рубрика «Квестери»! От що дійсно захоплююче для кожного гравця. Користувач (зареєстрований) має можливість вести звіт своїх ігор, а йому видаються титули в залежності від того, скільки він пройшов квестів.

Таким чином, зареєстрований користувач, має наступні привілеї:
1.Він має особистий кабінет, де можна відмічати всі свої пройдені квести, отримуючи все більші титули та можливості отримати знижку
2.Можна залишати коментарі, котрі стануть у нагоді іншим відвідувачам та послугують натхненням
3.Також Ви можете «змагатись» з іншими користувачами, домовлятись про спільні походи, тобто знаходити однодумців!

Як бачите, Questroom.com.ua – не просто сухий сайт, а портал, усі Ваші очікування стануть дійсністю, де Вас почують, підкажуть та допоможуть вибрати найкраще! До зустрічі на http://Questroom.com.ua/ua!!!
#quest #escape #game #fun #квест
16.05.2019