Квести – альтернатива кіно

Photos for reviews Квести – альтернатива кіно
Чому ж на сьогоднішній день так багато прихильників кінематографу? Відповідь доволі проста – коли дивишся фільм, ти наче повністю занурюєшся в атмосферу різних епох, при тому сидячи у комфортному кріслі. Не обов’язково відправлятись у далекі та дорогі подорожі, якщо «під будинком» є варіант більш бюджетний та не менш привабливий. Ну і звичайно ж, мистецтво! Красива зйомка змушує естетів відчути справжнє блаженство.
Але! З останніми роками це так банально. Без сумніву, така розвага, як кіно, неосяжно неперевершена, але усім хочеться трошки екшну в своєму житті. Відчути саме на собі усі ті емоції, як герой фільму.

Зараз ми пропонуємо Вам нестандартне вирішення такої ситуації.

Ще тільки декілька років тому на території України з’явилось дещо особливе. Новинка не зачепила увагу жителів з самого початку. Проте, за декілька років ЦЕ почало свою нову гілку розвитку в нашій державі. Це те, що може і розважити, і дозволяє вкусити небачені емоції та, як маховик часу, перенести туди, куди захочеться: в далеке минуле з замками та монстрами, в неймовірне майбутнє, заколихане космосом та надсучасними девайсами. Стільки гарних визначень для одного поняття – квест кімната.
Квест «під ключ» - дійсно відмінна альтернатива кіно. Тут відвідувач переноситься у кімнату, де час зупинився в певні хвилини у певному місці. Його завдання – пережити цю ситуацію, використовуючи свою кмітливість, стратегічні навички та вміння мислити нестандартно, вирішувати складні завдання на своєму шляху : минати перешкоди, розв’язувати задачі на логіку, ребуси, головоломки і т.д.
Questroom.com.ua, в свою чергу, нагороджує Вас можливістю зручної організації відвідування квест-кімнати та беззаперечно рекомендує відвідати дивну новинку!
16.05.2019