Правила квест-кімнати

Photos for reviews Правила квест-кімнати
Квест-руми сьогодні на піку популярності. Це відмінне місце, щоб цікаво і незабутньо провести час у колі друзів, сім'ї і краще пізнати колег. Вирішивши взяти участь в популярному розвазі сучасності, для початку варто вивчити загальні правила квест-кімнат.

Загальні правила, що діють в квест-кімнатах

1. Обов'язково слід забронювати дату і час проведення гри. Ескейп-руми зазвичай мають свої сайти, на яких афішується пропонований квест (жанр, сюжет), тут можна відразу ж зробити бронь. Це гарантія, що заклад в призначений час не виявиться зайнятим іншою командою, а організатори встигнуть провести всі підготовчі заходи. 2. Приїхати в квест-кімнату потрібно за 15 хвилин до початку. Адміністратор повинен встигнути проінструктувати вашу команду, розповісти правила гри, дати рекомендації. 3. Квест - це командна гра. Мінімальна кількість учасників - 2 людини. Оптимальна кількість 4-6, максимум - до 8. Якщо гравців більше, слід узгодити це з адміністрацією, можливо, для вас підготують індивідуальну програму. 4. Гра розрахована на 60 хвилин, весь цей час (якщо, звичайно, ви не закінчите раніше) двері буде замкнена. Для виходу потрібно впоратися із завданнями, всі вони заховані усередині приміщення, вам потрібно лише відшукати їх і знайти правильне рішення. 5. Гравці, які прибули після початку квесту, в кімнату не запускаються, тому потурбуйтеся, щоб всі учасники прийшли вчасно.

Що заборонено правилами відвідування квест-кімнат?

Заборон і обмежень трохи, але їх слід строго дотримуватися. При відвідуванні квест-кімнати заборонено: • ламати обладнання приміщення і завдавати псування майна; • забирати з собою що-небудь з антуражу в якості сувеніра; • застосовувати фізичну силу для спрощення виконання завдань, тому що за правилами вони розраховані на інтелектуальне рішення за допомогою логіки і кмітливості; • приносити з собою алкогольні напої, наркотичні речовини, сигарети; • брати малюків на ігри, жанр яких розрахований на дорослих (хоррор, еротичні). Бронюючи ескейп-рум, обов'язково звертайте увагу на вікові обмеження для учасників. Правила квест-кімнати передбачають, що телефони та планшети будуть залишені за межами приміщення, щоб вони не відволікали нікого з гравців і дозволили отримати справжнє задоволення від успішної гри.

Правила підготовки до заходу і що взяти з собою

Сімейний квест - це захоплююча інтерактивна гра. Для знаходження рішень і успішного проходження, не потрібно ніякої фізичної та спеціальної підготовки. Все що вам потрібно - це увага, кмітливість, активне підключення логіки, можливо, трохи нестандартного мислення. Ну і звичайно - команда, ви повинні навчитися діяти спільно, щоб домогтися результату і успішно впоратися із завданнями. Також не забудьте взяти з собою гарний настрій і настрой на перемогу!
22.11.2020