Постійний фестиваль знижок

Photos for reviews Постійний фестиваль знижок
Нема такої людини, котра коли-небудь не стикалась з проблемою, куди піти. І це не дивно, адже хочеться, щоб одночасно і цікаво, і пізнавально, і доступно. Набридли стандартні розваги!

У http://Questroom.com.ua/ua є незвична пропозиція до Вас!

Ми – спеціальний портал на просторах інтернету. Ми створені спеціально для того, допомогти Вам створити захоплюючий відпочинок! Ми – доступний сервіс, так що кожен зможе дозволити собі гарне час проведення!
Questroom.com.ua – сайт, присвячений квест-кімнатам.Тут зібрані сотні таких, щоб розвеселити Вас і Вашу компанію. Ми працюємо з різними частинами України і постійно збільшуємо наш асортимент!

Звісно, гра доволі таки інтелектуальна, але ціна на неї дуже навіть доступна!

Квест кімната ( або, ескейп руми) – командна гра і ціна коливається від 400 до 600 грн. за команду. В ній може бути від 2ох до 4ох чоловік (про більший склад треба заздалегідь говорити з адміністратором).
Але це не всі приємні новини! Ще для кожного гостя у нас знайдеться своя знижка! Шукайте своє місто і в переліку Ви знайдете квест кімнати з приємними гаманцю цінами! Так само, для кожного іменинника є бонус у вигляді знижки, що є в діапазоні від 5 до 50% (на всю команду). Детальніше можна дізнатися в описі кожного з ескейп румів! Важливо пам’ятати, що отримати знижку до дня народження може лиш та людина, що має день народження в проміжку +- 7 днів з дня гри. При собі бажано мати посвідчення (паспорт/свідоцтво про народження) і при бронюванні в полі «Знижка» вказати «День народження».
Якщо ж Ви відноситесь до числа наших постійних клієнтів – можете придбати клубну карту на різноманітний строк придатності. Вона дозволяє зберегти до 25% від вартості гри.
Встигніть забронювати свою гру, отримуйте від неї максимум задоволення та позитивних відчуттів, розслідуйте нові грані Вашої свідомості та приєднуйтесь до користувачів Questroom.com.ua. Ми чекаємо на Вас! 
#квест #знижка #акція
16.05.2019