Покоління квестоманів

Photos for reviews Покоління квестоманів
Сучасна молодь завжди знаходиться у русі та в пошуках чогось неординарного, нестандартного. Останнім часом, ось уже майже десятиріччя, вирує культ кінематографу, театру, коміксів.

Questroom.com.ua вирішив, а чому б не зробити ці дві речі, молодь та її захоплення, ще ближчими? Саме тому на нашому сайті Ви зможете знайти купу ескейп-румів за найдоступнішими цінами в різних містах України! У нас Ви зможете знайти те, що Вашій душі завгодно.

Саме у квест-кімнаті можна пірнути у віртуальний світ реально. Відчути персонажа та прожити цей момент його долі. Це правда фантастичний процес. Ви не просто дивитесь зі сторони за персонажем, а приміряєте цю роль на себе.

Як і у справжнього персонажа, Ви отримаєте власну команду, що допомагатиме Вам на шляху до вивільнення з кімнати. Її Ви можете зібрати самі, це будуть такі ж гравці, як і Ви. У складі можуть бути друзі\знайомі\сім’я, будь-хто, хто міг би допомогти Вам та з ким хотілося б весело та захопливо провести час!

Будь-який фільм має часові обмеження, так само і квест кімната має свій кінець. Мається на увазі, що час обмежений. Ви отримаєте рівно 60 хвилин, за які треба дібратись до мети – відчинити двері.

Кожен ескейп-рум (escape room – live quest game), точніше гра відбувається за унікальним «сценарієм». Тобто, перед тим, як знайти ключ, Вам необхідно пройти певну кількість випробувань, вирішити складні завдання та багато іншого! І майте не увазі, що звичайне сприйняття світу та нав’язані істини Вам ну зовсім не допоможуть!

Ціль даної гри в тому, аби відучити людину мислити «під лінієчку». Геть стереотипи! Важливо зрозуміти, що світ багатогранний. І чим більше Ви спроможні поглянути на ситуацію з іншої сторони – тим краще буде по життю. Напевно, багато хто стикався з проблемою, коли ставлять складне завдання, і тоді приходить розуміння, що недостатньо в собі креативу для того, щоб впоратись з нею. Квест кімната (quest qimnata) – шикарний спосіб відкрити свої нові навички та розширити кругозір!

Квест-рум – воістину унікальний спосіб підвищити свою продуктивність, щоб підтримувати шалений графік, бути зосереджений та стійким у стресових ситуаціях. Скористуйтесь такою прекрасно можливістю і для себе, друзі! =)
22.11.2020