Оригінальний подарунок мамі. Занурюємось у дитинство

Photos for reviews Оригінальний подарунок мамі. Занурюємось у дитинство
Мама – та рідна людина, ближче якої ти ніколи не мав, не маєш і не матимеш. Ось тільки задумайся! Згадай будь-яку подію свого життя. Перша посмішка і сльози, перші кроки, перші слова, перша гарна оцінка в школі, перший наганяй від учителя, перші стосунки, екзамени, вступ до університету, серйозні досягнення та невдачі. А хто в цей час був поруч? Мама!

Скільки ж приємних моментів вона влаштовувала! День народження – торт, свічки, кульки, друзі; Пасха – смаколики від пасхального кролика; Новий рік – такі довгоочікувані подарунки! Вона намагалась зробити наше життя якомога яскравим, а дитинство – щасливим!

А що ти робив (-ла) натомість? Допомога по дому, ці до неможливості милі подарунки, зроблені власноруч. Листівочки, квіти, можливо, хтось був настільки оригінальним та вигадливим, що намагався приготувати який-небудь тортик. Це все у будь-якому випадку викликало посмішку на її обличчі! Це відчуття віддачі, свята в колі родини.

Ну, а що ж зараз? Певне, ти не даремно задаєшся питанням, який подарунок підготувати для найближчої людини. Ось те, чого вона хоче найбільше! Твоєї уваги! Більшість з нас далеко від близьких, а, навіть, якщо і в одному місті, то бачимось дуже рідко. А так хочеться повернути те відчуття сімейного затишку та показати своє кохання.

У нас є пропозиція для тебе! Квест-кімната від Questroom.com.ua!

А що? Дуже оригінально. Неймовірно несподівано, але тим краще!

Ти з мамою можете повеселитись від душі, розгадувати всілякі головоломки, шукаючи ключики та підказки, переносячись у світ справжньої казки і такої солодкої ностальгії за дитинством!

Це, напевне, одна з найоригінальніших ідей, що дасть Вам з мамою відчути себе міцною сім’єю та зануритись в дитинство.
Не забувай про своїх близьких, роби їм приємно, а на поміч прийде quest кімната!
23.11.2020