Подарункові сертифікати і карти

Photos for reviews Подарункові сертифікати і карти
Подарунковий сертифікат, як правило, - пластикова карта, що володіє набором засобів захисту від копіювання, яка має певний фінансовий еквівалент.

Подарункові пластикові карти прийшли на зміну подарунковим сертифікатам в зв'язку зі збільшенням доступності друкованих пристроїв, що дозволяють підробити паперові подарункові сертифікати. У зв'язку з чим, подарункові сертифікати Quest Room (//questroom.com.ua) випускаються тільки у вигляді пластикових карт з ембосування і штрих кодом.

Суть подарункових сертифікатів полягає в тому, що ви даруєте людині не гроші а приємний подарунок, завдяки якому він зможе отримати свої незабутні емоції (ви даруєте йому враження, яких так часом не вистачає в нашому житті)

На випуск карт не потрібно банківської ліцензії, оскільки карта - не інструмент грошових розрахунків, банківські операції з грошовими коштами відсутні.
Також QuestRoom предлает клубні карти, які не покривають 100% вартість гри, а тільки якийсь її відсоток. Але перевагою таких карт є те, що термін дії їх не огранічется однією грою, а огранічется часом дії. Тобто власник карти зможе відвідати не 1 квест кімнату, а стільки скільки встигне! Замовити клубну картку Questroom
23.11.2020