Чому варто відвідати квеструм?

Photos for reviews Чому варто відвідати квеструм?
Живі квести - новий вид розваг України, завдяки якому будь-який бажаючий може взяти участь в реальній пригоді і приміряти на себе роль борця зі злочинністю, розвідника, супергенроя, жертви, психа, бандита або судмедексперта чи ще когось. Ніяка клаустрофобія не зупиняє тих, хто хоче отримати нові враження - адже при проходженні гравців замикають всередині квест кімнати, і їм належить вибратиь звідти, протягом години розгадавши передбачені сюжетом головоломки.
Ні комп'ютерна гра, ні перегляд серіалу або ТВ-шоу не зможе принести стільки ж емоцій, скільки дарує жива пригода, розрахована на проходження командою. Спільно розгадуючи головоломки і прагнучи до перемоги, люди гуртуються, а спогади залишаються з ними надовго. Для всіх опинившихся за гратами квест стає по-справжньому незвичайною та яскравою пригодою. Навіть якщо випробування не виходить пройти з першого разу, завжди можна повернутися і спробувати знову.
Як взяти участь в живому квесті?
Кожна квест-кімнати готується для команди індивідуально і знаходяться не тільки в Києві, а й інших містах, тому її необхідно забронювати заздалегідь, попередньо зібравши команду із зазначеним числом учасників. Ніяких обмежень немає, тільки деякі сюжети припускають обмеження за віком. Для тих, хто опинився вперше за гратами квест здасться особливо незвичайним, тому варто дивуватися тому, що гравці приходять і в другій, і в третій раз. Різноманітні за сюжетом, тематикою і антуражу квести в реальності в Києві - це новий вид розваг, який варто спробувати кожному!
Сайт //QuestRoom.com.ua покликаний допомогти обрати саме той квест, котрий буде вам до смаку!
23.11.2020