Перша 100

Станом на 10 березня 2016 наш портал поповнився сотим квестом. І це тільки початок!
Серед представлених ігрових ескейп кімнат ви знайдете ті, які зможуть порадувати вас і залишивши незабутні враження. Представлені кімнати в стилі: містика, жахи, веселощі, екшен, пригода, детектив, кримінал та інші. Ви зможете відчути себе одним з героїв культового кіно або неймовірної історії, побути в ролі відчайдушного грабіжника, невловимого месника, детектива або стати казковим героєм. Граючи ви будете не просто спостерігати за грою, ви стаєте її активною частиною. Оберіть квесткімнату на свій смак та насолоджуйтесь життям, наповнюючи його незабутніми враженнями Про те, що таке квест ми писали трохи раніше .
Співпраця з порталом //questroom.com.ua вже узгоджена з такими провайдерами як: Закрито, Тайник, Ідея Квест, XROOM, ZiGRAYMO, Sector Q, THE GAME, IQ Quest, 60, 60minutes, Аномалія, Паніка, Quest Town, Phobia, Za7zamkami , Zebra Quest, QRoom, Qwest, Exitway, Lastkey, StakanMozga, QuestPark, Слідство Суворова, 6 почуття, КЛЕТКА, Синдикат, Під замком, Клаустрофобия, Keyhole, Pin-kode, Leave me, Deadline, Синдикат, Западняm Green Doors і інших з Київ, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Черкас, Херсона та інших міст. Наразі ведемо перемовини з Exit, Escape, Qimnata (Кімната) і Замкнені(vzaperti).
Обирайте розваги для дозвілля на свій смак. Не забувайте реєструватися на порталі! Призначений для користувача кабінет надасть додаткові фічі =), які порадують, як досвідчених квестерів так і новачків.
Враження це те, що покращує наше життя, а QuestRoom покликаний допомогти знайти їх.
Наповніть своє життя яскравими емоціями =)!