Як створити перфект бізнес-тренінг?

Photos for reviews Як створити перфект бізнес-тренінг?
Якщо Ви займаєтесь створенням бізнес-тренінгу - повірте, Вам пощастило, так як попереду ще багато хвилюючих, але від того не менш прекрасних, етапів приготування)

Один з найважливіших пунктів - це, звичайно ж, місце проведення заходу. Чому, запитаєте Ви? Напевно, Вам відомо, як місце знаходження впливає на наше сприйняття інформації. Наприклад, вдома працювати набагато більш зручніше і затишніше, ніж за твердим офісним столом, а як результат - ми більш продуктивні і виконуємо все за дедлайнами.

Ось і з бізнес-тренінгами так само! Вашігості, партнери, слухачі точно хочуть, щоб їмбуло не тільки цікаво, а й комфортно. Для цього можна використовувати безліч приміщень, експериментувати. Але на даний момент одне містечко стало більш популярним – Квест кімнати. Чомусь, воно раніше асоціювалося виключно з поняттям «розвага». Але, виявляється, дуже сприятливо впливає на те, як людина сприймає інформацію. Ще на підсвідомому рівні квест ми сприймаємо як місце зустрічі друзів, знайомих та розваг.

Тому квест - перфект місце для проведення тренінгів. Що в цій справі найважливіше? Фідбек! Повірте, він буде грандіозним. Люди збираються вже не на офіціозний захід, а як на унікальну і надихаючу подію, що дозволяє бути відкритим в думках і висловлюваннях. Після квесту ви маєте команду однодумців.
16.05.2019